خجسته

در این وبلاگ کامنت بی‌ربط و کامنت بی‌نام حذف خواهد شد

 

فقط اومدم بگم من فردا رای میدم . به لیست مشارکت ! همین !

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ٧:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٩/٢۳
تگ ها :


 

خوب من از همه دوستان تشکر میکنم که تبریک گفتند . در ضمن از کسانی که فکر میکنند من خواهر شوهر خوبی هستم  هم تشکر میکنم . راستش اینه که من سعی میکنم خواهر شوهر خوبی باشم . همین . اگر باشم که خوشحالم و اگه نیستم بیشتر از این نه میتونم نه میخوام که تلاش کنم . راستش ترجیح میدم که همیشه سعی کنم آدم بهتری باشم .

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ۱٢:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٩/٢۳
تگ ها :


 

من روز ۱۵ آذر قراره که خواهر داماد باشم . یادتون باشه که این خیلی شغل مهمیه ، این یعنی اینکه من قراره رسما خواهر شوهر بشم !

دیشب عمو کوچیکه از آلمان رسید و با خودش کلی خوشحالی و شادی آورد . فیلم عروسی دختر عمو با پسره اجنبی رو هم آورد ( همون که به خاطرش من رفتم آلمان ، تو تعطیلات نوروز ) همون دیشب کلی از فیلم رو دیدیم و من از همون موقع رفتم تو فضای عروسی ، دیگه نمیتونم سر جام بند بشم .

چقدر خوبه یه آدمی اینقدر شادی همراهش باشه ، بعضی ها بهش میگن انرژی مثبت . من فکر میکنم هر آدمی اگه بخواد میتونه همینقدر شادی آفرین باشه . به نظر من شاد بودن و انتقال شادی به بقیه آدمها مهمترین کمکی است که هر آدمی میتونه یه بقیه آدمها بکنه . چون در بدترین شرایط زندگی با انواع و اقسام مشکلات این مهم نیست که کی مشکلات حل میشه ، این مهمه که تا کی بتونی علی رغم مشکلات تاب بیاری و تاکی میتونی احساس خوبی داشته باشی .

زنده باد آدمهای شاد !

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ٧:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٩/۱۳
تگ ها :


 

خیلی برام پیش اومده که حس کنم دوره ای که توش هستم سخت تریت دوره زندگیم تا حالا بوده و حس کردم چرا باید این همه سختی بکشم ولی وقتی اون دوره تموم شده دیدم که با ارزشترین احساسات و افکارم حاصل همین دوره های خیلی سخت زندگیم بوده . کاش این طور نبود و میتونستم بدون این همه سختی کشیدن به این افکار و احساسات خوب دست پیدا کنم ، اما به نظر میرسه که اینطوری هست و ظاهرا خیلی گریزی هم ازش نیست . خلاصه که هروقت یک دوره سخت رو دارم طی میکنم ، سعی میکنم فراموش نکنم که آخرش قراره چیز خوبی به دست بیارم ، اعتماد به نفس ، احترام به خود ، پیدا کردن دوست جدید ، کامل شدن یک سیستم فکری و...... به نظرم ارزش سختی کشیدن رو داره . این به من کمک میکنه که اون دوره سخت رو راحتتر بگذرونم .

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ٧:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٩/٧
تگ ها :


 

داشتن دوستان خوب و قدیمی بزرگترین موهبت زندگی من است . همیشه آرزو کرده ام همانطور بودنشان برای من خوب و شادی آفرین بوده حضور من هم برای آنها شادی آفرین باشد . دوستان خوبم ممنون .

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ٧:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٩/٤
تگ ها :