خجسته

در این وبلاگ کامنت بی‌ربط و کامنت بی‌نام حذف خواهد شد

تاب‌هایی که به دور یک موشک فرضی می‌گردند

اول صبح یک عکس دیدم توی اینستاگرام نشنال جئوگرافی، از کره شمالی. یک تاب چرخان که محور مرکزی‌اش شبیه یک موشک است، نشانه گرفته شده به سوی آسمان. از فکر کودکانی که بی‌خبر از همه‌جا سوار آن تاب‌ها می‌شوند و تفکر جنگ و خشونت از همان کودکی ناخودآگاه توی ذهنشان حک می‌شود، بیرون نمی‌آیم. کودکان دنیا خیلی گناه دارند که به دست بزرگ‌ترها گرفتارند. 

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ۳:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۳٠
تگ ها :


از سفرهایی که نمی روم

به تقویم روی میزم که نگاه می‌کنم متوجه می‌شوم که باز بیش از 5 ماه است که بی‌مرخصی کار کرده‌ام. در این مدت یکی دو تا سفر خیلی کوتاه رفته‌ام اما کار به خستگی درکردن نرسیده. خستگی در جانم خانه کرده. هی تلاش می‌کنم برای سفر برنامه‌ریزی کنم هی جور نمی‌شود. دیروز فکر کردم دو روز بدون برنامه‌ای برای سفر، مرخصی بگیرم. بعد به خودم گفتم اگر سفر جور بشود آن وقت شاید نتوانم مرخصی بگیرم. فکری که باعث شده پنج ماه بی‌مرخصی کار کنم.

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ۸:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٧
تگ ها :


ویش لیست / آنتی ویش لیست

40 روز تا تولدم باقی‌مانده خیلی زود است برای ویش لیست ارائه دادن؟ یا حتی آنتی ویش لیست؟  (سلام فرجام ال آنتی ویش لیست.) خوب زود باشد. آن موقع سخت است حرف زدن بعد هم مزه همه هدیه‌ها از بین می‌رود.

خودتان را به زحمت نیاندازید برای خرید تکنولوژی به هر شکلش از گوشی موبایل گرفته تا هارد یا هرچیز دیگر، با تمام آنچه که الان دارم خوشحالم.

خودتان را به زحمت نیاندازید برای اشیا دکوری، به قدری که خانه‌ام فضا برای تزئین داشته باشد، تزئینش کرده‌ام.

گوشواره و انگشتر و گردنبند و النگو و دستبند هم دارم، قشنگ‌ترین‌های دنیا را.

به من به جای همه این‌ها پنجره هدیه بدهید. خیلی نیاز دارم.

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢۳
تگ ها :


دیگه نمی‌پرسم

چند بار در جواب "حالت چطوره؟"، باید جوابی بشنوی که یعنی "به‌ات نمی‌گم چمه"، تا یاد بگیری دیگه نباید بپرسی، "حالت چطوره؟" . برای من دو سه بار کفایت می‌کنه.

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٥
تگ ها :