خجسته

در این وبلاگ کامنت بی‌ربط و کامنت بی‌نام حذف خواهد شد

همه‌چی آرومه آیا شما خوش‌بختید؟

 

بعضی موقع‌ها هست که زندگی هیچ ایراد قابل بیانی ندارد. فقط زیادی "آروم" است. یعنی هی هیچ اتفاقی نمی‌افتد. هی امروز مثل دیروز و دیروزتر و...است. بعضی آدم‌ها هستند که در این شرایط خوش‌بختند. من اما در این شرایط غصه‌دار می‌شوم. یک سکون عمیقی حکم‌فرما می‌شود در زندگی که به من احساس مرگ می‌دهد. در این شرایط معمول بنده دست به دیوانه‌بازی می‌زنم. البته آدم‌هایی هم هستند عاقل‌تر از من، مثلا خانه‌شان را عوض می‌کنند. کارشان را عوض می‌کنند، پا بدهد پارتنرشان را عوض می‌کنند. من اما با کمتر از دیوانه‌بازی از آن حس مرگ نجات پیدا نمی‌کنم.

می‌خواهم بگویم اگر آدمی‌ هستید که وقتی همه‌چی‌ آرومه شما خوش‌بختید فکر نکنید که این خیلی عمومیت دارد. آدم‌هایی هم هستند که وقتی همه‌چی آرومه حس مرگ می‌کنند. بعد اگر شما از دسته اول هستید برایتان متاسفم اگر آدمی از دسته دوم یک نسبت نزدیکی با شما دارد.

 

پ.ن. : خیلی خوب است که آدم دوست‌هایی داشته‌باشد که خانه‌شان را عوض کرده‌باشند و دوست‌های دیگری داشته‌باشد که آش‌رشته درست کنند برای آدم بیاورند خانه در حال اسباب کشی، بعد هم بیاورند آدم را تا در خانه برسانند و هی حرف‌های قشنگ بزنند توی راه که ذهن آدم باز بشود برای یک پست وبلاگی.

 

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱٧
تگ ها :