خجسته

در این وبلاگ کامنت بی‌ربط و کامنت بی‌نام حذف خواهد شد

 

من تا اطلاع بعدی هيچ نظری درياره هيچ چيزی ندارم . چون فعلا بين اين اداره و اون اداره در حال گرفتن اين گواهی و آن استعلام هستم . فقط نميدانم کجای دنيا بابت خانه ای که رسما به نام بانک ميشود و وامی هم که پرداخت شده با سود ۲۷ درصد باز پرداخت خواهد شد ، چک هم ميگيرند . بگذريم که بانک از شهرداری و مترو و...(هر اداره ای که ممکن است روزی هوس کند خانه را به موجب يک طرح تخريب کند ) استعلام ميگيرد که اين خانه داخل طرح نباشد . خانه رسما به نام بانک ميشود و ما مستاجر بانک خواهيم بود ولی ما موظفيم که خانه را برای سيل و زلزله و آتش سوزی و کوفت و زهر مار و....بيمه کنيم . آخه کجای دنيا مستاجر يک ملک موظف به بيمه کردن خانه ميشود ؟ کجای دنيا وامی که ۲۶درصد سود دارد دوباره رقمی هم به نام کارمزد دارد ؟

کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من دارم ديوونه ميشوم از اين سيستم اداری ايران .

کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من دارم ميميرم از خستگی . کسی به داد من ميرسه ؟

به معين که هيچ در حال حاضر به رستم دستان هم رای نميدهم . هيچ کس اين بوروکراسی ديوانه کننده ايران را نميتواند درست کند . الا آن زلزله وحشتناکه تهران که چند سالی است دير کرده .

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ٥:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۳/۱٧
تگ ها :