خجسته

در این وبلاگ کامنت بی‌ربط و کامنت بی‌نام حذف خواهد شد

من به رفسنجانی رای ميدهم

توجه : من هرگز تحريم کنندگان انتخابات را خائن نميدانم . اما :

دارم به اين فکر ميکنم که چند نفر از کسانی که رای نداده اند حالا پشيمان شده اند و ميخواهند در دور دوم به رفسنجانی رای بدهند .( البته من هم به رفسنجانی رای خواهم داد و از اين موضوع چندشم ميشود ولی به نظرم بهتر است چندشم بشود تا کشته شوم ! . )

اولين انتخاباتی که رای ندادم شورای شهر بود . با بهترين ليست انتخاباتی ممکن يک بار وزارت کشور توانسته بود جلوی رد صلاحيت ها را بگيرد و ما رای نداديم چی شد ؟ مهنوش جون و خادم و چمران رفتنذ شورای شهر و يک دسته گل برای شهرداری شهر ما انتخاب کردند که تا قبل از آن خبری ازش نبود ( يعنی اگر ترکيب شورای شهر ترکيب ديگری بود حالا هم خبری از او نبود ) . فرهنگسرا ها بسته شد و هر يک کيلومتر يک پل عابر پياده ساخته شد ( گاهی دوتا درست کنار هم مثل بزرگراه همت روبروی بيمارستان ميلاد ) سراسر شهر پر شد از پلاکاردهای مبارزه با موش و همه چهارراه ها با دور برگردان عوض شد و در هر پارکی يک سقا خانه ساخته شد و........................شهردار دسته گل ما امروز در يک قدمی رياست جمهوری است که به جای تهران به کل ايران گند بزند .

ميخواهم بگويم ديگر حاضر نيستم انتخابات را تحريم کنم .

دوستان عزيزی که انتخابات را تحريم کرديد و حالا پشيمان شده ايد و ميخواهيد به رفسنجانی رای بدهيد . لطفا فراموش نکنيد . شايد دفعه بعد کار به مرحله دوم هم نرسد .

 

وقتی در انتخابات فرانسه کانديدايی با عقايد فاشيستی به همراه شيراک به دور دوم رفت احزاب چپ که از شيراک هم دل خوشی نداشتند ولی به ديگری ترجيحش ميدادند شعارشان اين بود : بهتر است به کسی رای بدهيم که دستش آلوده است تا اينکه به کسی رای بدهيم که مغزش آلوده است !

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۳/۳٠
تگ ها :