خجسته

در این وبلاگ کامنت بی‌ربط و کامنت بی‌نام حذف خواهد شد

باز هم آقا يا خانم ناشناس !

اين ناشناس عزيز ما دست بردار نيست . هر دفعه به نتيجه ميرسه که يکی از مرحله پرت است . ناشناس عزيز جواب از مرحله پرت بودن پويا را دادم . ولی شما اصلا به روی خودت نياوردی ! فکر کردم ديگر به اينجا سر نميزنی . اما ديدم که برای يادداشت پريروز پيام گذاشته ای :

ظاهرا ابطحی نيز از ماجرا پرت است. رجوع شود به "حماس انفجار مقبره امام هادی (ع) و انفجارهای بعدی را محکوم می کند" متن کامل آن در اينجا ببينيد http://kalamhagh.blogfa.com/post-893.aspxبه نظر من مشکل تمام انسانهای به اصطلاح آزادی خواه و روشنفکر، آزادی مطلق در مقابل تمایلات نفسانی(که عين بردگی است) و بدون فکر اخباری را شنيدن و منتقل کردن ( که مخالف روشنفکری است ) می باشد.

به آدرسی که دادی سر زدم ولی متاسفانه خبری که نقل شده هيچ منبعی ندارد . و معمولا اينگونه خبرها بايد در خبرگزاری های معتبر نقل شود تا موثق باشد . من که اين چند روز اين خبر را از هيچ جای ديگری نشنيده ام . راستش فکر ميکنم اين کار شما مصداق کاری است که خودت آن را مشکل تمام آدمهای به اصطلاح آزادی خواه عنوان کرده ای : بدون فکر اخباری را شنيدن و منتقل کردن ( که مخالف روشنفکری است ) . البته من در قسمت پيامهای وبلاگی که معرفی کرده ای ( البته با نام خودم ) درخواست کردم که لينک خبر را اضافه کنند اگر لينک خبر اضافه شد . من حتما اينجا اعلام ميکنم .

از همه چيز جالب تر اين است که در شرايط فعلی ايران و با حکومت موجود ، فردی با عقايد ناشناس عزيز ما را خطری تهديد نمیکند . من واقعا نوفهمم که چرا باز ناشناس است !

  
نویسنده : ساناز ; ساعت ٧:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٤/۱٢/٩
تگ ها :