در سايت ايران ۱۹ از جادی ميخوانيم :

من هميشه يکي از مخالفين توطئه دانستن هر چيزي بوده و هستم. به نظر من اکثر بدبختي ها به اين دليل سر ما مي آيند که خودمان مي پذيريمشان. اما در مورد اين جريان جديد مشهور به "کارتون"ها، طرفدار تئوري توطئه هستم و شديدا معتقدم که جريان چيزي جداي از توهين به مقدسات است. چرا ؟ چون به راحتي مي بينم که جرياني از پنج ماه قبل بيرون کشيده شده و ناگهان کل رسانه هاي جهان را پر کرده است.


 خواندن اين نوشته را شديدا توصيه ميکنم . فکر نميکنم ايران ۱۹ فيلتر باشد ولی اگر هست خبرم کنيد تا کل نوشته را اينجا کپی کنم .

/ 3 نظر / 3 بازدید
يولداش

سلام/در اين ميان هر كسي تلاش دارد از اوضاع پيش آمده نفع خود ببرد /سوريه و ايران و عربستان و مصر و كشورهاي غربي هر يك نياتي در پس كارتونها و اعتراضات دارند/حتي شما كه مي خواهيد به هر طريقي نفي مسلماني كنيد/آنچه كه قرباني شد و كمتر كسي فرياد برآورد محمد بود و آزادي بيان/در ضمن خانم ساناز ميدانم كه در ميان دوستانتان افراد ملتزم به اسلام هم وجود دارند كه به هيچ روي وحشي نيستند/كافي است خوب بنگريد/اگر نيافتيد من به شما معرفي خواهم كرد/آيا ضرب و شتم كودكان عراقي توسط انگليسيها را ديديد/ايا مطلبي از به جريان افتادن پرونده قتل عام در بوسني نخوانديد/ايا يادمان بمب باران برلين و كشته شدن حدود ۲۵۰ هزار نفر در يك روز را نشنيديد/با اين حال من هيچگاه حكم نمي كنم كه يك غربي يا مسيحي وحشي است/يك روشنفكر حق ندارد با ديدن جلوه هايي از يك پديده حكم قطعي دهد/با اين حال راههاي متمدنانه اي براي اعتراض وجود داشت كه اندك اندك دارند آشكار مي شوند/هيچگاه يك طرفه به قاضي نرويد كه آفت روشنفكري و آزاد انديشي است/شاد باشيد

جادی

سلام یولداش. خلاصه این جریان رو براتون تعریف کنم ؟ یکی اونور دنیا گفت مسلمان ها خشونت طلب هستند. حالا در تمام دنیا مسلمان ها خراب می کنند، آتش می زنند، عربده می کشند و می کشند و کشته می شوند تا بگویند حرف طرف درست نبوده و مسلمان ها آدم های مودب و مهربانی هستند.

sirous

خيلی جالب بود. من هم با اجازه سرکار لينک ميدم به مطلب و البته اسم معرف رو هم ميذارم تو سايت.