یک رگه غنی شده...

 

این در زدم اون در زدم. خواستم دان‌لودشون کنم لینک به‌درد بخور پیدا نکردم. به این رفیق سپردم به او رفیق سپردم. نه‌خیر پیداشون نکردم. بعد نود و بوقی ما خواستیم کمی ژست روشن‌فکرانه بگیریم و چهارتا فیلم به‌درد بخور نگاه کنیم، نشد. همین‌طور اتفاقی داشتم هارد لپ‌تاپم را زیر و رو می‌کردم که اگر چیزی به‌دردنخور مانده پاک کنم. (نگفته بودم؟ من وسواس دیلیت کردن فایل‌های اضافی دارم.) ناگهان برخوردم به یک رگه غنی شده از فیلم!!! که از اشتوتگارت تا تهران آورده بودم‌شان به عنوان سوغاتی خواهروشوهر خواهر برای خواهر. به لطف خدا خودم یک بار هم لیست را نگاه نکرده بودم!!! خلاصه که جای‌تان سبز چسبیده‌ام به فیلم دیدن، آن‌هم چه فیلم‌هایی. خلاصه که اگر خواستید برای کسی معنی "سال‌ها دل طلب جام‌جم از ما می‌کرد، آن‌چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد" را توضیح دهید این قصه را برایش تعریف کنید.

 

/ 6 نظر / 3 بازدید
مریم

اگه بدونی چقد دلم تنگ شده واسه باهم نیکلا کوچولو رو دوباره دیدن و دور هم بودن

مریم گلپایگانی

حالا اسم فیلمارو بگوتا ماهم ببینیم

ليلا

دوستم بیا زنانه منزل ما جمع شویم و فیلم ببینیم. پسر فسقلم را می فرستم مهمانی پسرانه . با دوستانت بیا نقل همان "دوست من دوست داره با دوست تو دوست بشود" است.در خانه من به روی تو و دوستانت باز است تلویزیونش هم برای فیلم دیدن حال می دهد.

نیروانا

سلام ساناز جان.تو یه پستت خوندم که کلاس رقص میرفتی خواستم ببینم هنوز هم میری؟ و اینکه آیا اونجا هنوز دایر هست؟ اگه ممکنه به وبلاگم بیا و جواب بده...مرسی عزیزم

سارا

اولا مهمون بازی بدون من محاله! هرجا هر کی هست منم میام دوما من هر وقت چیزی رو که می خوام پیش خودم پیداش می کنم یاد اصفهانیه می افتم!