لطفا خوب به اين شرايط فکر کنيد : دو تا آدم چند سال پيش عاشق هم شدند . و بعد از چند وقت با هم ازدواج کردند ( خانواده ها مخالفتی نداشتند ) . زندگی خوبی رو شروع کردند . و ادامه دادند . حالا هم هيچ مشکل خاص و قابل بيانی ندارند فقط هر دو ( هر کدوم به نوعی ) حس ميکنند زندگی مشترکشون خالی شده . خالی از عشق . از هم بدشون نمياد ولی خبری از اون عشق هم نيست . زندگيشون تلخ نيست . بی مزه است ! شما به اين زوج پيشنهاد ميکنيد که جدا بشوند يا همينطور ادامه بدهند .

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی کیت

اگه دختره(يا به عبارتی زنه) خوشگل باشه و پيشه همه عزيز باشه..من حاضرم يه مدت تغيير اساسی تو زندگيش بدم.

alireza

به نظرم باید علت رو پیدا کنند اگه کم پیشه همند بیشتر با هم باشند اگه نه به مدت دور از هم باشند بیبینند چی میشه فرقی می کنه یا نه البته خیلی مهمه هر کدوم بفهمن تعریفشون از عشق چیه یا تو چه شرایطی این احساسو فرد تجربه میکنه

شيوا

منم فکر می‌کنم جدا شدن دردی رو دوا نمی‌کنه، مگر اين‌که اونا (يا دست کم يکی‌شون) در حال حاضر به کسه ديگه‌يی علاقه‌مند شده باشه! راستش دو تا از دوستای من همين چند ماه پيش، دقيقا به همين دليل که ديگه عاشق هم نبودن و حوصله‌ی همو نداشتن از هم جدا شدن! ولی من که هيچ تغييری، يعنی هیچ بهبودی تو زندگی‌شون نمی‌بينم! به خصوص خانومه که خيلی اصرار داشت و حتی حاضر نشد بره مشاوره!

شيوا

اگه می‌تونی راضی‌شون کن برن مشاوره

asal

man kamelan ba harfe elham banoo movafegham, har chand ke 2 nafar ke ba ham zenegi mikonan nemitunan hatta betore movaghat az ham joda shan( manzuram sharayete ejtemayie ke nemizare)

نامدار

مطئمن هستم كه بايد جدا بشوند. ما ايراني ها هي دوست داريم ماست مالي كنيم. مي ترسيم. از همه چيز مي ترسيم. به جايي اينكه فرسوده بشوند و بعد از چند سال ديگه اين نتيجه رو بگيرند بهتره از همين الان به فكر يه زندگي مجدد باشند. فكر كنم عمر آدم با ارزش تر از اينه كه صرف احياي يه عشق فراموش شده بشه. مقرون به صرفه تر پيدا كردن عشق جديده. در ضمن مي تونند يه سر به دادگاههاي خانواده بزنند. و ببينند كه همشون ( خيلی از اونهايی که خودشون همسرشون رو انتخاب کردند ) با عشق شروع کردند. و حالا خبری از اون عشق نيست. مطمئن هستم که بايد جدا بشوند.

حدس بزن

تا ابد نفرينت می کنم رفيق نارفيق

ليلا

من هم مثل رحتا معتقدم که اين اطلاعات خيلی ناکافيه و علم ما هم خيلی کمه. بهترين توصيه برای همه در چنين مواقعی بازگشت به انتظاراتشون از خودشون، زندگيشون و .. است. و ديدار با يک مشاور خوب و فهيم است.

هيچ کس

اونوقت اين عشق خوردنيه يا پوشيدنی گشنه موندن یا لخت موندن معذرت می خوام اما اگه چيزی به اسم عشق وجود داشته و الان ديگه نيست علتش اينه که عشق هم مثل يه گل می مونه آبش ندی خشک می شه حالا اگه اين دوتا با هم حال نمی کنن و نمی خوان گل آب بدن علتهای روشنفکری نيارن خيلی راحت بگن تکراری شدی هرررررررررری می خوام برم با يکی ديگه حال کنم

کيميا

اينها احتمالا مدتیه حوصله خودشونم ندارند. و یا مدتيه از خارج مشکلی براشون پيش نيومده. و به احتمال خیلی زیاد نسبت به همه دنيا و همه مردم اين احساس رو دارند.