اگه چيزی ندارم بنويسم ، لينک که ميتونم بدم .
اگر ميخواهيد به ياد خاطرات خوب و بد چند سال گذشته بيافتيد . اينجا را بخوانيد . من که از خواندنش لذت بردم . ولی دلم گرفت . چاره چيست وقتی ايرانی باشی ناچاری از دل گرفتگی .

/ 6 نظر / 5 بازدید
بابك

ساناز جان از اينكه زحمت كشيديد و نوشته هاي منو خونديد متشكرم. از اينكه عادلانه قضاوت مي كنيد هم بي نهايت ممنونم. اما اينكه به راحتي چنين اتهام بزرگي به ديگران بزنند به نظر شما تقصير نيست و بايد به راحتي گفت اين جزيي از فرهنگ او است. موفق باشيد.

zahra

فکر کنم شدين مثل من که گاهی اوقات يه پست طولانی مينويسم که همه اش لينکه :)

banoo

مرسی ساناز حان.خوشمان آمد!راستی اگه ليست کانديد ها اعلام شد يه مختصری درباره شون بنويس.

ياسمن

دوست خوبم من هم مثل تو يک زن هستم! نوشته های هر دو طرفی رو که برايشان کامنت گذاشته بوديد را خواندم بايد عرض کنم بهتر است بيشتر در مطالب دو طرف تعمق کنيد!!! بنظر من اگر دقت کنيد متوجه ميشيد که ان اقا زياد هم بی دليل حرف نمی زد...با دقت بخون ..من و تو دور گود هستيم نبايد راحت قضاوت کنيم!!!

نیوشا

سلام دوست عزيز ...لينکی که گفتيد نديدم چون فعلا اومده بودم به شما بگم که من هم به روز کردم ..واما در مورد متن قبليت بگم که چه زيبا نوشتی که از زمين خشک نميتوان انتظار رويش داشت ...انشالله که با اب حيات سيراب و با دانش روحانی دوباره حاصلخيز شوی ...موفق باشی

نازلي

ساناز عزيز از لينکی که گذاشتی ممنونم ياد اين خط از قصيده مصدق افتادم حميدمصدق : آيا جهان به وسعت دلتنگی ست؟! بله حق با توست!