امروز حالم همین طور بی دلیل خوب است و سرحالم . اعدام و صدام و..... را لطفا بیخیال .

اینجایی که من نشسته ام پنجره ای هست رو به منظره زیبای زمستانی : کاجهایی که برف رویشان نشسته و برفی با عجله میبارد . و من شادم و دلم میخواهد همه عزیزانم امروز شاد باشند . امیدوارم همه شمایی که به اینجا سر میزنید شاد باشید . هستید ؟ اگر شاد هستید لطفا در پیامها برایم بنویسید که شاد هستید .

مدتهاست که هر کسی از دوستان و آشنایان را میبینم غلظت شادی زندگی اش کم شده . مدتهاست وقتی غمی دارم با دوستانم تماسی میگیرم تا درد دلی کرده باشم . و میدانم که بسیاری از دوستانم هم همین کار را میکنند . امروز اما شادم و میخواهم به همه خبر بدهم که شادم . اگر شاد هستید به من خبر بدهید . ممنونم .

/ 9 نظر / 3 بازدید
ليشام

چون غمت را نتوان يافت مگر در دل شاد ـ ما به اميد غمت خاطر شادي طلبيم...

ساناز

سلام عزیزم، خوشحالم که شادی...شادیت پایدار. اتفاقا منم امروز شادم، بعد از یک هفته پر از تب و تاب کاری و گیر کردن تو حل مشکلات فنی کارم، امروز صبح بالاخره گره از کار باز شد و همه چیز ok ! سلام برسون

جادی

بسیار خوشحالم کردی با این پست (: اتفاقا من هم خیلی سرحال و روی فرم و شاد هستم. امیدوارم همیشه شاد باشیم. به پویا سلام برسون.

خانوم ميم

سلام ساناز جونم منم ديشب يه خبر فوق العاده خوب رو گرفتم و الان خيلييييييييييی شادم! اميدوارم هر روز٬ اينجوری شاد باشی :)

فاطمه

ساناز جان هميشه شاد باشی

نيما دارابی

این کامنتتو بعد از سه سال همین الان خوندم! قرار نشد ديگه به ابوتراب گير بدی ها ! بدجوری کلاهمون ميره تو هم :( در ضمن تو آنتنش رو بساز من خودم با پروژه ليسانس خدا بيامرزم به طور دقيق برات پترنشو ميکشم .

پريسا

سلااااااااااااااام ساناز جونم هميشه وجودت و يادت دوران قشنگ و ماندگار کوهنوردی را برام زنده می کنه و همين شادم می کنه دهلم حسابی برات(تون) تنگ شده شاد باشی...:>

عطا

اون روز که رفته بوديم دربند توی کافه عباد موقع رفتن ميخواستم راجع به همينی که نوشتی باهات صحب کنم که بچه ها اومدن و نشد-خيلی خيلی جالبه منم همچين حسی رو به طرز وحشتناکی هفته پيش تجربه کردم طوری که.... بذار وقتی ديدمت برات کامل ميگم(: