از مرزها

 

من آدمی هستم با مرزهای مشخص و خیلی جدی از مرزهایم دفاع می‌کنم. مرزبانم با شمشیر برهنه ایستاده تا اگر کسی حدش را رد کرد، برش گردانم به پشت مرزهای تعریف شده. آدم‌ها را دیر از مرز رد می‌کنم و راه می‌دهم. حتی اگر ظاهرم خوشحال و خندان و دوستانه باشد. خودم هم دیر به مرز آدم‌ها نزدیک می‌شوم، قدم به قدم. بعد اگر حس کنم مرز را رد کرده‌ام یک قدم می‌روم عقب، یعد یک قدم دیگر. آن‌قدر عقب می‌روم تا یک پیامی بگیرم که معنی‌اش کنم به این که حالا حد رابطه همین است. اما یک وقتی هم می‌شود که یک پیامی می‌گیرم که پا می‌گذارم به فرار. آن‌قدر هم تند می‌دوم که حتی پیام‌ها را هم نمی‌شنوم دیگر. همین‌طور می‌دوم تا کاملا گم و گور بشوم.

 

 

/ 6 نظر / 3 بازدید
Ng

این نوشته‌ات رو دوست دارم.... گرچه این‌هایی که می‌گم می‌دونم در ادامه و منظور نوشته تو نیست. ولی حسش آمد و فکرکردم بنویسم :) می‌دونی من چی دوست دارم؟ اینکه یکی از مرزبان من نترسه و بیاد جلو، که بخواد کشف کنه و قدم جلو بذاره و کم کم تن بده به همه همه چیز و بیاد جلو... البته اگر کسی باشه که من هم ازش خوشم بیاد و «خوب» باشه! منظورم فضول‌های گیر بده نیست البته :)) و بعد هم خوشم می‌آد کسی رو که مرزهاش خیلی بسته است، کم کم کشف کنم و جلو برم.... هر دو تاش خیلی حس خوبی دارم برام :) ولی امان از چیزی که نوشتی و اون فرار و رفتن........ حس بدیه

امیر

حالا هی بیا به دولت جهان خوار استکبار فلان و فلان گیر بده که چرا مرزهایش بر روی ما بسته است و ما را به سختی از مرز رد می کند. خودت که بدتری!

سارا

واقعا تا حالا به جهان بدون مرز فکر کردی؟![نیشخند]

علی حیدری

این که مرزها مشخص باشد خوب است. این که مرزبان بی‌رحمی کنار مرزها گذاشته باشیم هم خوب است. این روزها بدون این مرزها و کمک مرزبان‌ها نمی‌توان زندگی کرد. اما باید به اشتباه مرزبان‌ها هم فکر کرد. ممکن است به دوستی که فقط دوست است و قصد ورود غیرمجاز به مرزها را ندارد بی‌دلیل مشکوک شد و به او با همان روی خندان و کلمات خوب هشدار داد. آن وقت است که آن دوست هم که هشدارها را می‌فهمد پا پس می‌کشد. معنای کج‌فهمی را نمی‌فهمد و دائم سر می‌کشد توی حرکاتش، توی حرف‌هاش و وقتی چیزی نمی‌فهمد، به احترام دوستی با همان لبخند چند قدم بزرگ از مرز عقب می‌کشد. البته درک می‌کند وضعیت مرزبان را اما آن فهمیده نشدن جایی آن ته ته های وجودش را زخمی کرده احتمالا.

سارا

خب الان وقتشه كه فكر كني! اشتراك الكتروني يا تداخل امواج يا ...اي بابا! تو بانوي فيزيك الكتروني هستي خودت بگو!!!!!!!

sepideh shi

manam fekr konam intor basham.che jaleb gofti .