11

من که الان این‌جا نشستم یک عدد آدم خلوف‌کار می‌باشم که دیشب رفتم کوکتل‌بار آن‌ هم از نوع برزیلی! و یک تعدادی نوشیدنی خوشگل و خوشمزه نوشیده‌ام و خوراکی‌های عجیب و غریب خورده‌ام. و حتی گارسون ایرانی در بار برزیلی دیده‌ام که به علت مشکی بودگی مو و چشم و ابرو برزیلیایی فرض شده‌اند.
امروز دعوتم منزل دخترعمو به صرف یک عدد مهمانی کاشت درخت! لازم به ذکر است که در این بلاد کفر همه صاحبان خانه‌های حیاط‌دار موظفند به کاشت حداقل یک درخت در باغچه رو به خیابانشان. و البته یک رسمی هم هست بین مردم ژرمانی که با تولد هر فرزند یک درخت بکارند که دخترعمو و همسر گرامی‌اش هم تصمیم گرفته‌اند با یک تیر دو نشان بزنند. لازم به ذکر است که نی‌نی مذکور قرار است تا 14 آوریل قدم‌رنجه نموده پا به این دنیا بگذارند که البته والده مکرمه‌شان که بشود دخترعموی بنده بشارت داده‌اند که حس می‌کنند که تا من در بلاد کفر حضور دارم ایشان تشریف‌فرما خواهند شد که این یعنی تا پیش از 11 آوریل نزول اجلال خواهند کرد. که در‌این‌صورت من هم شاهد عقد این زوج خوشبخت بوده‌ام و هم شاهد تولد اولین فرزندشان و به‌همین دلیل ملقب به لقب خاله افتخاری نی‌نی خواهم‌بود. (نی‌نی هم مثل من خاله واقعنی ندارد.)
هوا هم امروز بارانی نیست اما هی ابر و آفتاب با هم جا عوض می‌کنند. پس من سعی می‌کنم تا هوا ابری نشده راه بیافتم که تا خانه دخترعمو را بتوانم پیاده بروم.
/ 2 نظر / 3 بازدید
سیاوش

برزیل بودگی؟یکی از کارهایی که باید در باقی عمر انجام داد.بلاد کفر خوش بگذره

نیلوفر هالی

خوش بگذره ........................