2

 

پسر عمه بزرگه از ایران راه افتاده رفته ایتالیا پیش دو تا برادراش، بعد امروز سه نفری راه افتاده‌اند آمده‌اند آلمان جمعمان جمع است در حال کازین دیدن کنون هستیم در ابعاد بوندس لیگا ! بلکه هم من هم راه بیافتم با پسر عمه ها بروم ایتالیا. قول داده‌اند که این بار برویم فلورانس. هنوز نمی‌دانم می‌روم یانه. اما دوست دارم که بروم.

پسر عمو از امریکا ایمیل زده که دارد سعی می‌کند تا همه جمعند بیاید آلمان! یعنی واقعا به این قدرت جذبم دارم ایمان می‌آورم هربار که می‌آیم اینجا کل اقوام از اقصی نقاط جهان جمع می‌شوند دور هم. واااااااااقعا خوش می‌گذرد. از خاطرات کودکی‌هایمان تا آخرین جوک‌های مودبانه و غیر مودبانه تا بازی حکم و هفت کثیف و پیاده‌روی‌های طولانی بدون پایان و البته ترقص.

فردا شب بعد از سال تحویل می‌خواهیم راه بیافتیم برویم یک شهری همین دور و برها کنسرت ایرانی به قصد قر و قنبیله.

 

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
پونه

خوشحالم که خوشحالی دوستم...عیدت مبارک عزیزم و خوش بگذرون حسابی

علی حیدری

لطفا آن شهر دور و بر را بترکانید. آن جوک ها را که تعریف می کنید بعدش آن آهنگ "کیوسک" را هم بخوانید که کیف تان کامل کوک شود.

مرضیه

ساناز عزیزم فسال نو را که با خوشحالی شروع کردی تا آخر هم برات با خوبی و خوشی باشه. فقط سفرنامه یادت نره.می بوسمت.عکس هم یادت نره .[چشمک]

سارا پارسی

خیلی خوشحالم که خوشحالی. فقط با این آزمایش می توان فهمید که آیا عاشقانه کسی را دوست داری یا نه. اینکه وقتی شاد است شاد باشی! و من دوستت دارم و واقعا دلم برایت تنگ شده است. از فکر اینکه دوری غمم می گیرد اما برو فلورانس و ترقص و ... خوش باش عزیز دلم! موهاینت را هم باد بده که آن فال نیک کار خودش را کرده است! سال نو مبارک دوست خوب من!