با مادرم تلفنی حرف میزنم . همه حرفهایی که هفته پیش برایم گفته را دوباره میگوید . یادش نیست که همه را برایم تعریف کرده . بعضی ها را میگویم که برایم گفته و بقیه را به روی خودم نمی آورم ولی حس بدی دارم . مادرم پیر شده و قلبش بیمار است . غصه دارم ، دوست ندارم پیری مادرم و بیماری مادرم را باور کنم . ولی حقیقت به باور من بی اعتناست . دلم گرفته . و از همه بدتر این است که هیچ کاری از دستم بر نمی آید و این حس بیشتر آزارم میدهد .

/ 6 نظر / 3 بازدید
Ng

mamane man ham dare kam kam alzeimer migire o hamin etefaghat miofte... kaari ke maa mikonim ine ke doosteshoon daarim,hata age ye dastan ro 1000 bar ta'rif konan,hoselashoon ro daashte baashim va doosteshoon daashte baashim.kaafi nist?! :)

ساناز

منظورت چیه ساناز نازی؟ یعنی چی که مریض میشه؟ تو که مامانت اینطوری نبودن اگه واقعا موضوع بیماری جدیه، با انجمنهای این بیماری تماس بگیرین و باهاشون مشورت کنین.

عطا

آره احساستو درک ميکنم.اتفاقا الان بيشتر از هميشه کاری از دستت بر مياد.ميشه بهشون بيشتر از هميشه محبت کرد و دوستشون داشت و بهشون توجه کرد.........

روزبه

يك پيشنهاد: كار كنين كه وقتي كه به وبلاگ سر مي‌زنيم اسم كاربري و پسوورد نخواد. شايد مثلا چيزي (مثل عكس) در وبلاگ دارين كه از جاي ديگه‌اي مياره و به طور كامل در دسترس نيست.

مونس

نميدونم چی ميشه گقت ولی مطمئنا همدردی يک کم فقط يک کم آدم را سبک ميکنه.

شيوا

ايشالله خدا بهشون سلامتی بده. تو هم بايد خيلی بيشتر هواشونو داشته باشی