موقت

 

دیشب خواب می‌دیدم که رفته‌ام سفر و برای اقامت چندروزه‌ام ویلایی اجاره کرده‌ام. ویلا زیبا که نه چیزی بیش از زیبا بود. انگار آن‌کسی که ویلا را طراحی و تزیین کرده بود، خود من بودم بدون هیچ محدودیتی. تمام تزیینات ویلا و نقشه‌اش همانی بود که من می‌خواستم. چرخی زدم داخل خانه و از شوق و لذت پر شدم. کنار پنجره ایستادم و منظره‌ها را تماشا کردم. که در یک لحظه رخ داد، غمگین شدم. این همه زیبایی مال من نیست. من فقط چند روزی در آن می‌توانم زندگی کنم و از آن لذت ببرم. هی به خودم می‌گفتم که همین چندروز که اینجایی از این همه لذت ببر با فکر کردن به موقت بودنش لذتت را خراب نکن. اما آن غم ته دلم از بین نمی‌رفت.

 

 

/ 5 نظر / 3 بازدید
پرستو

سانازی چقدر خوابت شبیه زندگی من بوده جوجو........من دقیقا همین حس رادارم.

True Lies

من اول فکر کردم شاید شروع یک داستان تازه باشد بعد دیدم یک جور رویای داستان گونه است بعد دیدم موقت بودنش داستان اصلی است بعدش هم دیدم که این که درد خودم هم هست و همذات پندارش شدم.

علی حیدری

دارم فکر می کنم که حتی در خواب و رویا هم به آن قسمت بدش فکر می کنیم. راستش من عادت ندارم به غر زدن و از هر کس که بپرسی می گوید که من آدم امیدواری هستم ولی راستش ماییم و همین غم های ته دل. آن قدر کم کم جمع شده اند که تقریبا دارند کل دل مان را می گیرند. خوب باشی.

مانا

هیچ وقت هیچ خوشی رو تو زندگیم لمس نکردم بس که منتظر اون ناخوشی ناگهان همیشگی بودم. سعی می‌کنم باورم نشه که نمیشه شاد بود!