آدمهای مهربان

 

آهای همه آدمهای دور و اطراف من! با شمام با همه شما: شما واقعا چقدر ظرفیت محبت کردن دارید؟  می دانید این روزها محبتهای همه تان می چسبد درست به دیواره قلبم؟ می دانید که مانده ام تا کی خیال دارید این همه شرمنده ام کنید؟ ممنونم. ممنونم. و باز هم ممنونم.

و یک چیز دیگر، مهم نیست که برای محبت کردن چه روشی را انتخاب می کنید، هر کاری که این روزها کرده اید، از پشتش محبت حس کرده ام. حتی آنهایی که مدام می گویید متاسفید که از دستتان برای من کاری ساخته نیست. باور کنید که خیلی کارها برایم کرده اید.

نمی دانم چطور باید بگویم که ممنونم که حداقل خودم حس کنم میزان سپاسم را به شما انتقال داده ام.

هر کدامتان که اینجا را می خوانید و حس می کنید مخاطب این نوشته اید، شک نکنید که هستید.

 

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
motion

تازه می خواستم از شما گلایه کنم چرا به مخاطبان اهمیت نمی دهید و جوابشان را نمی دهید. با این پست شرمنده شدم. من که تازه به جمع خوانندگان پیوسته ام. خیلی مشعوفم مانند یک بوفالو در چمن زار !!![گاوچران]

علی حیدری

برای من که سمعک دارم باید بلندتر داد بزنید. بلندتر. بلندتر. بلندتر. خوب شد به جرم مزاحمت برای جامعه و داد زدن بی جا و اذیت و آزار مردم، پلیس امنیت اجتماعی بردتت. فرق دیوانه ها با ما این است که ما تعدادمان بیشتر است(میشل فوکو)(استفاده ابزاری از اطلاعات)

سپیده

من با کتایونی که نمی شناسمش موافقم دوستم. همیشه ازت انرژی می گیرم و دوست دارم[گل][قلب]

سمانه

حالت بهتره[لبخند] و این خیلی خوشحال کنندس[لبخند][هورا]

الهام

خوشحالم که دوستاتو کنارت می بینی [گل] و یک آغوش گرم گرم[گل] خودم حسودیم شد[لبخند]

مریم گلپایگانی

[لبخند]

سارا پارسی

هر چی بگی دوستم داری من می گم من بیشتر ... تا همیشه تا ابد ... تا ... تا ... ای بابا! من هم بزرگترم هم قدم بلند تره پس من بیشتر!!!

غزل

ساناز گلم خوشحالم که می بینم با این همه محبت احاطه شده ای. همیشه وبلاگت را می خوانم و از مطالبش لذت می برم. ننوشتن پیام را به حساب ناتوانی قلم بگذار و باز هم از خودت بنویس. وقتی می بینم عقاید یکسانی داریم به روزمرگی های بی حاصل بی اعتنا تر می شوم. همیشه شاد باشی.

بهاره ک

همیشه پر از حس های خوب باشی دوست جونم.

سمیه

بر عکس من .تازه داره حس میکنم که کسی معنی محبت و نمیدونه. ولی خوشحالم که تو حس خوبی داری .