به هر کس که حرف من را ميخواند و هنوز ازدواج نکرده پيشنهاد ميکنم ازدواج نکند ! تمام قسمت های خوب و دلپذير ازدواج با دوستی هم فراهم ميشود و تمام بخشهای ناگوار ازدواج در دوستی نيست و از آن گذشته دوستی مزايايی دارد که ازدواج ندارد !  

 

پ . ن : در تناقض بدی گير کرده ام : از خستگی و خواب آلودگی نای حرکت ندارم از طرفی دلم ميخواهد بروم گردش !

 

/ 10 نظر / 3 بازدید
ساناز

ساناز ناز، خسته و پکر نبینمت. یه مدت زمانی رو واسه خودت و دل خودت صرف کن تا حالت بهتر بشه. اشکال بیشتر ماها اینه که از خودمون توقع زیادی داریم و یه کله و تخت گاز و بی ترمز هی خودمونو درگیر ریز و درشت کار و زندگی می کنیم و بعدش یه روزی یهویی یه جایی اینطوری می بُریم :(((

شيوا

تو رو خدا اين‌طوری نگو ساناز! من تازه دارم به اين نتيجه می‌رسم که در ازدواج چيزهايی هست که در دوستی نيست! فکر کنم حق با اون‌يکی ساناز باشه، گاهی يه کم بی‌خيال بودن بدک نيست. البته يک راه ديگه هم برای ايجاد تنوع در زندگی هست، اين‌که تصميم بگيری ما رو خاله کنی!:)))

نامدار

به حرف خانم شيوا گوش نديد يه وقت . يه کم بايد عاشق بود. باور کنيد فقط يه کم.

شيوا

عاشق‌ها هم گاهی وقت‌ها خسته می‌شن. به هر حال ما آدميم ديگه!

نامدار

عاشق که باشی خسته هم که می شی حال می کنی. از خسته شدنت حال می کنی. از بی حوصلگی و عصبانيتت حال می کنی. کافيه که بدون عشق به رابطه با همسرتون فکر کنيد تا ماهيت معامله ای بودن عشق هم وسط بياد و ديگه خستگی خوب نخواهد بود. اکثر زندگی های امروز هم دچار اين نوع خستگی می شه. عشق مفرط در روزگار جوانی ( اوايل ) خستگی مفرط بعد از فروکش کردن تب عشق. نه اينکه عشق دو طرف کم شده باشه. بعضی چيزها اهميتش رو از دست ميده. مثلا در روزهايی خستگی رو تحمل می کنيد برای اينکه طرفتون از پياده روی داره لذت می بره ولی بعضی روزها می گی که مگه من رو دوست نداره با اين خستگی من رو دنبال خودش می کشونه. ولی فکر نميکنم مشکل خانم ساناز اين باشه. اين روزها همه خسته هستند. نه از عاشق نبودن و نه از زندگی و نه از ازدواج از اينکه توقعی که از تلاشمون داريم برآورده نمی شه.

نامدار

اجازه نداد بیشتر از ۱۰۲۴ کاراکتر کامنت بگذارم. اما ادامش ......... اين روزها همه بی حوصله شده اند به خاطر اينکه خيلی از ما به چيزهايی که پدر و مادرهامون طول می کشيد که برسند خيلی زود رسيديم. اين روزها انگيزه ها خيلی کمرنگ شده. خيلی زود گذر شده. ولی باز هم ميگم اگه حال و هوای روزهای عاشقی دوباره سراغمون بياد ،خسته كه هيچي ، سرشار از انرژي هم خواهيم شد.

علی کيت

آقا ما تازه نقشه کشيده بوديم که واسه ۲۰ ساله ديگه مزدوج بشيم..! پس اينهمه اميد کشکه آبجی؟

ف

منم حدود 5 سال كه ازدواج كردم و فقط يك كلمه : موافقم !!!يه وقت خانم شيوا رو خاله نكني ها !!نتيجش قفط عذاب وجدان!