12+1

 

به همت هواپیمایی ایران ایر و خطوط آهن کشور ژرمانی این سفر را سفر تاخیر نام گذاری می نمایم!

باورتون بشه یا نه وسط آلمان مهد نظم و دیسیپلین قطارمون 80 دقیقه تاخیر داشت اون هم برای یه مسیر دو ساعته. بنابراین بی خیال شده و سوار یک قطار دیگر شدم و وسط راه هم قطار عوض کردم که بالاخره خودم را برسانم فرانکفورت. البته عمو گرامی بنده را سپرد دست یک خانوم محترمی که مراقبم باشد وسط بلاد کفر گم نشوم. طبق آمار فکر کنم یه دو سه نفری تو آلمان انگلیسی بلد نباشند این خانوم یکی شون بود!

وقتی با یک ساعت تاخیر از ساعتی که باید می رسیدم، رسیدم فرانکفورت و زنگ زدم  به عمو خبر بدم که نگران نباشه گفت اون قطاره که قرار بود 80 دقیقه تاخیر داشته باشه هنوز هم حرکت نکرده! یعنی 3 ساعت تاخیر! طفلکی اونایی که می خواستن با قطار خودشون رو برسون به فرودگاه فرانکفورت! یکی این خبر رو به دست این اراذل بیست و سی برسونه یه کم حالشو ببرن.

الان من خونه نگار عزیزم هستم. انقدر تو خونه اش راحتم که باورم نمی شه دفعه اولمه که اومدم خونه اش. با هلیا خانوم گلش هم کاملا رفیق شدم. همسرش هم خیلی خون گرم و صمیمیه. خلاصه که دارم وسط ساختمان های بلند شیشه ای و فلزی کنار رود ماین خوش می گذرانم.

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
علی

خوش بگذره! اول راین , بعد ماین!

ثمر خانوم

ساناز جون خوشحالم که بهت خوش میگذره و مسافرت خوبی داشته باشی ولی مسافرت تنهایی با تمام مشکلات غربت یه مزه دیگه میده همه چیز همه جای دنیا امکان داره شاید ما اینقدر سخت گرفتیم که باورش برامون سخته ... زیاد سخت نگیر خوش باشی و سلامت