اولین پست از ژرمانی!

 

خوب من الان 26 ساعته که رسیدم آلمان. الان بن هستم و شهر بن با هوای خوبش ازم پذیرایی گرمی داره می‌کنه. دیروز هوا 17 درجه بالای صفر بود و امروز 14 درجه. من و این همه خوشبختی محاله. 

مختصرا به عرض برسونم که با بخشش دو کیلوگرمی بدون اضافه بار از کانتر عبور کردم اما من موندم و یک ساک دستی 10 کیلویی و یک کوله پشتی 7 کیلویی! و به دلیل یک ژن خانوادگی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام رحمه الله علیه حضور به هم رسانده بودم و در حال سماق مکیدن بودن تا گیت باز بشه. هی صبر کردم تا گیت باز بشه که هیچ کس هیچ چیز نمی‌گفت ولی باز به دلیل همون ژن خانوادگی طاقت نیاوردم و بارها رو از خودم آویزون کردم و راهی چک گذرنامه و سالن ترانزیت شدم. رسیدم دم گیت که مامور معذور فرمودند مسافرین کلن "کمی" صبر کنند. ما هم البته کمی صبر کردیم ولی این کمی صبرمان سه ساعت و نیم طول کشید! بعد هم که سوار هواپیما شدیم کاپیتان خبر خوش دادند که چون باد از سمت مقابل با شدت می‌وزد و زمان پرواز را هم از دست داده‌ایم هی باید سعی کنیم که برج به ما اجازه پرواز بدهد وقتی هم که رسیدیم برج در کلن چند دوری ما را دور شهر کلن چرخاند تا اجازه فرود بدهد این شد که پرواز 5 ساعته هم 6 ساعت طول کشید!

خلاصه که خسته و خواب‌آلود و دیر کرده ساعت 16:30 به وقت ایران و 14 به وقت محلی از هواپیما پیاده شدیم. خوشحال و خندان خودم را به چرخ دستی ها رساندم که خودم را از سنگینی ساک دستی خلاص کنم که فهمیدم باید یک عدد سکه ناقابل یک یورویی خرج چرخ دستی کنم و من چون خیلی شیک بودم خردترین پولم اسکناس 50 یورویی بود!!! بنابراین به خودم مژده دادم که علاوه بر ساک دستی و کوله پشتی باید یک ساک دیگر و یک چمدان را هم خودم شخصا تا سالن فرودگاه حمل کنم. ولی خوبختانه باز هم به همان دلیل ژنتیکی چون بارم را اولین نفر تحویل داده بودم طبیعتا آخرین نفر تحویل گرفتم و این باعث شد که شانه‌هایم کمی خستگی در کنند. عموی مهربان هم که بیرون سالن بود و به محض اینکه خودم را به عمو جان رساندم بارها را ازدستم گرفت.

در این دو روز تا توانسته‌ام بدون حجاب رفته‌ام پیاده‌روی که اگر هوا دوباره سرد شد مغبون نشده‌باشم.

منتظر گزارشات کامل من باشید

فعلا

 

پ.ن. : لپ‌تاپ طفلکی بنده دارد از شدت تعجبو خوشحالی شاخ درمی‌آورد اینترنت پرسرعت آن هم بدون فیلتر!!!

 

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
الهام بانو

موافقم..لپ تاپ اینجانب نیز در بلاد کفر از شدت تعجب در مقابل سرعت بالای اینترنتشان کم میاورد...خوش باشی خانومی

سارا پارسی

خیلی خوشحالم که از گیت رد شدی بدون اضافه بار...!