با کفشم رفتم مسافرت و وقتی برگشتم که صبوری کوچک برگشته بود سر خونه زندگی خودش . 18.gif

گرچه حالم بهتره ولی نظرم عوض نشده ! جالبه که با اين نظر رفته بودم برای برادر بزرگوارم خواستگاری11.gif ! خلاصه که من الان خواهر داماد هستم ! و احتمالا تا چند وقت ديگر خواهر شوهر خواهم شد . من همينجا قسم ميخورم که هرگز به اندازه برادر شوهر و پدر شوهرم سر زن برادرم خراب نشوم !!! و از زندگی سيرش نکنم و از کرده پشيمانش هم به هکذا !!!!

اما به نظر ميرسه اين نظر من در باب پيشنهاد به عدم ازدواج خيلی ها را به نظر نوشتن تشويق کرده . اين نشان ميدهد که بيشتر کسانی که به اينجا سر ميزنند در اين مورد بی نظر نيستند . ولی دوستانی که من را ميشناسند و يا از روی اين وبلاگ شناخته اند و فکر ميکنند مشابهتهايی با من دارند اين توصيه ايمنی من را جدی بگيرند ! اين يکی را کاملا جدی ميگويم !

/ 5 نظر / 3 بازدید
رفيق

سلام /مطمئنی اگر همچنان دوست باقی می مانديد باز هم راضی بودی/در ضمن به نظرم خيلی مغروری/دلم مي خواد حرفاي پويا رو تو اين مورد بشنوم

ساناز

ساناز جان خوشحالم که حالت بهتره. منم فکر میکنم که نارضایتی جزئی از زندگیه که میتونه گاهی سراغ آدم بیاد، اون موقع هم آدم ناراضی از شرایط موجود آرزوی داشتن شرایط دیگه ای رو می کنه که اگه حتی توی اون شرایط هم بود بازم میتونست ناراضی باشه و .... (چی نوشتم !!! ). من فکر می کنم موردی که واسه نارضایتیت عنوان کردی ربطی به ازدواج نداشته باشه و حتی واسه یه آدم تو خونه مجردی و مستقل هم میتونه پیش بیاد و راه حلش هم تو هر دوی این موقعیتها میتونه یکی باشه (یک کمی رک و صریح بودن، پررویی و البته به جون خریدن عواقب احتمالی!!) ;)

شيوا

مبارکه! پس به سلامتی داری خواهر شوهر می‌شی. اصلا لطفِ خانواده‌ی شوهر بودن به اذيت کردنه!:)) ولی از شوخی گذشته منم فکر می‌کنم اين مشکل خيلی ربطی به ازدواج نداشته باشه. اون‌طوری هم يه مشکلات ديگه داره که آدم ترجيح می‌ده ازدواج کنه، بعدش می‌افته تو loop!:))

afra

دليل اين مشکلات اينه که ماها با يه ادم ازدواح نمی کنيم در واقع زن کل فاميل طرف ميشيم الا خود بدبختش!!!! تنها راهشم يه خورده قدی وگرنه تا حشم وا کنی شديم يه حيزی لنگه مادرامون!

پدرام

سلام.....تا وقتيکه افراد ومردم عادت به استعمال چيزی نکرده باشند،نميدانندکه به آن چيز تاچه اندازه احتياج دارند وکمبود را درک نميکنند .متاسفانه اين عادت غلط در يه عده از آدمها رسوخ کرده که چون من خواهر شوهر يا ......هستم پس بايد به امور خصوصی و شخصی ديگران دخالت و اظهار نظر کنم اما همه آدما يه جور نيستند و يه طرز فکرو ندارن...موفق باشی ......به منم سر بزن