فسقلی دردناک

 

یک عضله کوچکی وجود دارد درست وسط فاصله بین دو کتفم. وقتی دستم را از روی شانه‌ام می‌برم پشت سرم، کف دستم درست می‌ماند رویش. این روزها این فسقلی بدجوری درد می‌کند. به مادرم که می‌گویم، جواب جاودانش را می‌دهد: "سرما خورده" و بعد ادامه می‌دهد: " این لباس خواب‌های قرتی بلا را نپوش که سرما نخوری." به پدرم که بگویم او هم جواب جاودانش را می‌دهد: " از ورزش نکردن و بی تحرکی است" و بعد ادامه می‌دهد: " از صبح نشسته‌‌ای پشت میز. این عضله‌های پشتت انقدر حرکت نکرده‌اند دارند از بین می‌روند." حالا لباس گرم پوشیده‌ام و دارم به تنم هی کش و قوس می‌دهم که حرف هردوشان را گوش داده باشم. و خودم...دلم می‌خواهد کسی پیدا شود از پشت بغلم کند، بی هوا (بی حواس؟).

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
رحتا

به نظرم بابا درست تر می گوید. من هم بیشتر اوقات در ادامه ژشت میز نشستن های طولانی یا رانندگی های بیشتر از ژنج شش ساعت مداوم همین جایم درد می کند.

سارا

من هم با هر دوشان موافقم درباره بدن فيزيكي ات و اما درباب بقيه بدنها مثل اينكه احساس مسئوليت است! مسئوليتي كه سنگيني كرده بر گرده ات...

سارا

اونوقت چي عالي بود؟؟؟[تعجب]

مهدی

این فسقلی هم گویا فهمیده عید در راه است و هوس چغندر پخته کرده ! به نظرت با این خیره سریهاش چه باید کرد ؟

مامان سروش

ااااااااااااااااا پس چرا اونروز که اومدی خونمون نگفتی ؟؟؟؟؟؟ البته بغل داریم تا بغل هاااااااااا ولی به سروش میگفتیم بغلت کنه .

سپیده ش

ساناز جون من از نوشته هات به این دلیل خوشم میاد که با خودت روراستی و خودتو سانسور نمی کنی و کمتر کسی رو دیدم که اینقدر با خودش روراست باشه. شاد باشی :))