یقین

یقین...هیچوقت نمیتونی مطمئن باشی تصمیمی که گرفتی درسته یانه . همیشه باید لحظه آخر دل رو به دریا بزنی. همیشه باید چشمت رو به روی همه ترسهات ببندی و بپری تو استخر وگرنه شنا یاد نمیگیری.

 

/ 5 نظر / 3 بازدید
shakila

merc sanazi joonam. man ham ke roo abr ha boodam ba mokalemeye dishab

مریم ی

تولد ده روز پیشت مبارک ساناز جونم! برات خوشی و سلامتی آرزو میکنم. بوووس.

سارا پارسي

توصیه من: بپر ولی با چشم باز! ترس ها رو ببین و به هیچ بگیر! ترس ها رو ببین و از رویشان رد شو! ببین و بپر! لذت دانایی عاشقانه همین است.

سارا پارسي

هیچکس الان توی دنیا نیست که بفهمه این پست تو چقدر مهمه و چرا مهمه. همه خیال میکنند بازی موزون کلماته ونه بازی با سرنوشت، بودن و شدن! خوشحالم که اینقدر اعتماد به نفس دارم که بگم: من می فهمم. این معادله به نقطه عطف رسیده است. در این نقطه معلومات بیشتر است و می توان آن را حل کرد. موفق باشی دوست عزیزم!

کامیار

با سارا پارسی موافقم.من هم دقیقا به این نتیجه رسیدم که هیچ تصمیمی نمیتونه کاملا درست باشه.چون نتیجش در آینده اون لحظه مشخص میشه .حتی اگر اون آینده در یک لحظه بعد از اون لحظه باشه .مثل خنثی کردن یه بمب توی فیلمها!وقتی که آدم بین سیم زرد و قرمز دو دل میشه.یه لحظه بعد میتونه سالم باشه و شاید هم ...بوم! ولی همیشه گفتم و باز هم میگم طبق نظریه من!با استفاده از حد زمان به سوی صفر در هر لحظه یک کار میشه کرد یا منفی یا مثبت.