عصر جمعه و نوشتن

در یک از آن موقعیتهایی هستم که حس میکنم باید بنویسم , اگرنه یک بلایی سرم میاید . ولی در عین حال هیچ چیز از پیش تعیین شده ای برای نوشتن ندارم . فقط مینویسم که نوشته  باشم . نه قصد دارم حس و حالی را شرح بدهم نه خدای نکرده پیامی را انتقال بدهم یا مثلا جمعی را از نگرانی بیرون بیاورم . فقط میخواهم بنویسم که نوشته باشم !

نمیدانم چند نفر از کسانی که این خطها را میخوانند به نوشتن حسی مشابه حس من دارند . برای من نوشتن ساده ترین و در عین حال لذت بخش ترین کار دنیا ست . برای فکر کردن مینویسم . برای لذت بردن مینویسم برای سبک شدن غمهایم مینویسم برای عمیق شدن شادیهایم مینویسم . برای رفع شدن استرسهایم مینویسم . برای سرگرمی مینویسم برای شناختن احساساتم مینویسم ....خلاصه که من و نوشتن رابطه عجیبی با هم داریم . خدا عمر با عزت به نوشتن بدهد که بهترین رفیق و یار من است که هرگز تا به حال من را تنها نگذاشته و همیشه بهترین کمکها برایم بوده و لذیذترین لذتها را برایم به ارمغان آورده .

و حالا که با خودم فکر میکنم . میبینم من باید خیلی بی معرفت باشم که با وجود این رابطه با نوشتن به دنبال هدف در زندگیم میگشتم . نمیدانم یادتان هست یا نه که آرزوی من برای سال جدید در لحظه تحویل سال پیدا کردن هدفم در زندگی بود . به گمانم که پیدایش کرده ام . مهم نیست چقدر طول بکشد ومهم نیست چقدر سخت باشد من نویسنده میشوم . به تمام احساساتم به نوشتن قسم که من نویسنده میشوم !

/ 10 نظر / 3 بازدید
شهرام هخامنش

درود بر تو اصلا احتیاج به قسم خوردن نبود سبک نگارشت هم خوبه پس نویسنده شو شاد زیوی

شهرام هخامنش

ساناز جان دیدی چی شد متن تا آخر عمر رو الان خوندم وگرنه نمیگفتم نویسنده شو اگر چه خودت این رو گفتی و قسم هم خوردی این یعنی که دیگه نمیتونی ادامه بدی ؟

کامیار

سلام خوشحال میشم که زودتر کتاب شما رو ببینم .حتی اگر کتاب ننوشتین.........!

سارا پارسي

يك نگاهي به قد و بالاي خودت و نوشته هايت بنداز! تو نويسنده هستي عزيزم! نويسنده بودن (مثل آن آينده روشن در كتاب و نيچه گريه كرد) در نظر ديگران تعريف عاميانه اي دارد: كتاب بنويسي و چاپ كني و ... يا توي يك جايي كه ديگران بگويند جاي مناسبي است بنويسي. آنوقت حتي اگر بازي با كلمات هم كرده باشي ميگويند نويسنده اي!! اما بهتر است تعريف نويسنده بودن را در ذهنمان عوض كنيم. آنوقت تو هم مثل من ميبيني كه الان هم هستي. تو هدفت هستي فقط بايد ببيني اش.

بهاره

همین که می نویسی و از اون لذت می بری عالیه. بعضی وقتها انگار هدف خیلی هم دور نیست. همین اطراف و دست یافتنی است... موفق باشی عزیزم.

هويت : نامعلوم

خيلي خوبه كه مي‌دوني با چي واقعا آرومتري. خيلي خوبتره كه به اون مي‌پردازي و بهتر تره كه اين علاقه مندي تو يه نفعي هم به حال ما داره، پس اميدوارم وبلاگ نوشته هات زود به زود به روز بشن. موفق باشي.

الهام (آسمانی ها )

سلام من در سرچ رقص اسپانیایی با وبلاگ شما آشنا شدم می شه برام بنویسید که درس می دید یا نه ؟[گل]

شکیلا

ای ول ما منتظر اون روزیم. سانازی تو میتونی من مطمئنم.

علی

عالیه؛ قلمتون هم که عالیه. پس بنویس که این رابطه خوب با قلم رو کمتر کسی داره. بعضی مثل من قلمشون سخت رو کاغذ میاد؛ با اینکه چیز زیاد برای نوشتن دارم! پایدار باشی

غزل

سلام خیلی خوبه که در هر شرایطی می تونی بنویسی. من وقتی ناراحتم فقط تو فکرم می نویسم و وقتی یک کاغذ جلوم می زارم یا پشت کامپیوتر می شینم همه چیز از یادم می ره! من هم با بقیه موافقم تو در حال حاضر یک نویسنده با ذوق و پر توان هستی!!![دست] موفق باشی و همیشه شاد!