مسلمانی

 

نون والقلم و مایسطرون...

 

ای تمام مسلمانان قرآنتان اگر ۵ تا آیه شبیه این بیشتر داشت من هنوز مسلمان بودم.


/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شوایک

اتفاقا میخواستم توی کامنت قبلی که برات گذاشتم (همین پایین) به این کامنتر های زپرتی اشاره کنم (3 کامنت اول) که سر خودم هم اومد. شاید هم یارو فکر کرده "بعدش" موها به هم میریزه و بعد از سیگار تنها چیزی که لازمه شستن و آرایش موهاست.

خر نسبتا فهیم

من هم [زبان] نه تنها دل به دل راه دارد خیلی ، بلکه دل ما به دل آنهایی که دوستشان داریم اتوبان 6 بانده دارد ![نیشخند]

؟

يعني قبلن بودي؟ آدم چندان مذهبي و مؤمني نيستم، ولي حقيقتن تاحالا مسلمون معتقد درست و درموني نديدم كه از دينش برگرده، راه درست برگشت نداره، بيشتر مدعي هستيم تا معتقد![سوال]

ساناز

دوست عزیز خانوم یا آقای ؟ راه درست؟ در همینش شک دارم. درضمن بسیار محبت خواهید کرد اگر من را از هویتتان آگاه کنید. اگرنه من یه خودم حق می دهم که کامنت شما را پاک کنم. بعدا گله ای نباشد.

مینا

تو جامعه ما بعضی ها به خودشون اجازه میدن برای آحاد ملت تصمیم بگیرن که راه درست کدومه. نمیفهمند که اون راه درستی که میگن به نظر شخصی خودشون درسته. به شخصی که کامنت راه درست رو نوشته : احیانا دیگران حق دارن به چیزی که شما معتقدین اعتقاد نداشته باشن و اونو چرند بدونن.

علی

درود ساناز جان! در مورد "راه درست" که آقا یا خانم "؟" نوشت! مشکل تمام ادیان همینه که راه خودشون رو "راه دست" می ئدونند و بقیه رو در اشتباه... در مورد اسلام بنده و شما "راه درست" اسلام را انتخاب نکردیم! به خاطر اینکه یکی از اجدادمون تصمیم گرفته بود که این راه درسته ما هم باید مسلمون باشیم... انتخابی وجود نداره. و برگشت هم وجود نداره...

امیر

اگر ادیان رو الهی بدونیم دیگه نمیگیم آیا راه درستند یا غلط (البته با صرفنظر از تحریفها). من فکر می کنم یک فرق مهم بین مومن و کسی که از دین روگردانده همین جاست یکی ادیان رو (ذاتا) الهی میدونه و دیگری زمینی و قابل بحث و ارزش گذاری.

سمن

کامنت آقای ؟ که جواب دادن نداره هم بقیه جواب دادن و هم به نظرم کسی که فکر می کنه یه "راه" حتما "درسته" و بقیه راه ها اشتباه اصلا قابل بحث کردن نیست.

مرضیه

چرا برگشتی وجود ندارد یکی این را برام توضیح بدهه این موضوع برگشت توی کامنت علی بود.