پیدا می‌شود.

 

در گوشه و کنار این شهر دکتر متخصص زنانی پیدا می‌شود که به جای اینکه از آدم بپرسد ازدواج کرده‌ای یا نه، می‌پرسد به طور منظم رابطه جنسی داری یا نه. و تازه موقع ویزیت کردن با بیمارش درباره تئاتر و "رومولوس کبیر" و "مهر هفتم" هم حرف می‌زند.

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
شکیلا

من که عاشقشم و دلم براش یه ذره شده. دلتنگ گپ زدن، حرفهای روزمره زدن،درد دل کردن، به صورت مهربونش نگاه کردنم. این دفعه که دیدیش از طرف من محکم در آغوشت بگیرش.

.

چه خوبه... چه خوبه هنوز کسانی هستن که اینجوری هستن و بین ما زندگی می کنن.... :)

مریم گلپایگانی

ایییییی چه خوب اگه میشه و میتونی آدرسشو میدی منم دنبال یه دکتر زنان خوب میگردم

سارا پارسی

و هستند روانپزشکانی که می گویند: "مشکلی که باید حل بشود باید حل بشود!" و بعد با قیافه حق به جانب به اطلاعت برسانند که باید خودت را درست کنی!!!!!!

م خ ن

[خنده] vagheana! in doctore khole manam hey mige,boro harvaght ezdevaj kardi bia daroohato taghir bedam! ingari roosh nemishe clear harf bezane!... teflak !

سمن

چه باحال. چه خوب[لبخند]

خر نسبتا فهیم

من می تونم فقط به خاطر گپ زدن راجع به تئاتر بهشون مراجعه کنم ؟[نیشخند]

علی حیدری

راستش من تعجب نکردم. آنقدر دوست پزشک دارم که نویسنده اند که حد ندارد. دوست مهندس هم درام که نویسنده باشد. یعنی راستش مرزها برداشته شده. یکی همین خودم، اگر یک گوش شنوا پیدا کنم مدتها درباره کتاب و سینما و تئاتر حرف می زنم اما یک کلمه درباره کارم صحبت نمی کنم.(خودم خنده ام گرفت وقتی دوباره کامنتم را خواندم. آنجایی که گفتم "یکی همین خودم"، یاد طرف افتادم که می گفت من خودم نخبه ام. زندگی است دیگر) خوب باشی.