جام جهانی فوتبال هم که شروع شد و انواع خوانندگان لوس انجلسی و تهرانی و .... هم درباره تيم ملی ايران و ايرانی چيزکی خوانده اند و الحق که اکثرشان هم خزعبل خوانده اند ! ولی آنچه که خودم را به تعجب انداخته آن بغض توی گلو گير کرده و آن سوزش چشم و اشک جمع شده گوشه چشمم است ! آی احساساتی شده ام اين روزها . دارم درباره سلسله اشکانيان تحقيق ميکنم ببينم که ممکن است جز اجدادم باشند يانه .

 

 

/ 9 نظر / 4 بازدید
الهام

ولی در مورد من اصلا احتياج به تحقيق نيست حتما اونا اجدادم بودن!خبرم کن اگه نتيجه تحقيقت مثبت بود. خدا رو چه ديدی شايد فاميل از آب در اومديم!!!

حمیدرضا

در کمال تاسف زیاد هم نمیشه مطمئن بود، این مسلمونای عزیز (!) ماشاالله در هر موردی تنبل باشن در این مورد خاص به گواهی تاریخ خسابی پشت کار داشتن، من شک دارم که اصولاً چیزی از نژاد برتر ایرانی باقی مونده باشه و همه بالاخره یه جایی یه جورایی قاطی دار شدن. بهترین نشونشم این وضعیتیه که الان هممون گرفتارشیم، می پرسید چه وضعیتی؟ یک کم صبر کنید، چیزی تا عاشورایه حسینی نمونده ...

sirous

من که سرود!!! اين ۳ تا فوتباليست وطنی رو نديدم اما ادا اطوارشونو که ژستی بين فوتباليست بودن و خواننده بودن بود ديدم کف کردم. راستش دلم نميخواد ايران تو هيچ مسابقه ای ببره.

شيوا

حالا چرا تعجب؟ اصلا خاصيت ايرانی بودن همينه! سوز چشم و بغض گلو و اين‌چيزها! گاهی وقتام همينه که کار دستمون می‌ده!:)

مرتضی

تلاش هاي صدسال تاريخ-ملت-دولت-ناسيوناليسم سازي بالاخره جواب داده. نتيجه اش اشك هاي پاك شما در راه وطن: قبور مطهر اشكانيان و تيم ملي فوتبال ايران. هورا به رضاشاه و هيتلر و مخترع كورش كبير و انرژي هسته اي حق مسلم ما و اذنابشان

لیلا

بعد از دوره نوجوانی، امسال اولین سالیه که من به ایرانی بودنم افتخار می کنم. و دوست دارم. قضیه اشک در کار نیست ولی قلبم برای وطنم می زنه. شاید تاثیر دیدن تعداد زیادی خارجی در این مدت است. حالا نشنالیتی برام معنا دار شده. و گاهی فکر می کنم تو غربت بودن چقدر سخت خواهد بود.

سولوژن

به نتیجه‌ای رسیدی؟ فامیل نژاد برتر (به قول حمیدرضا) الهام شدی یا نه؟

Ng

kaamelan mifahmam chi migi.baraie manam ajib bood o khejalat mikeshidam dar moredesh harf bezanam ;D

كاوه

سال به سال از تمام اين نكبتي كه به عنوان وطن و فرهنگ به همه جام چسبيده بيشتر متنفر ميشوم. در عين حال يكي از اين اقلام همان چرسي و گشادگي موروثي است مبني بر اين كه به دلت بد نيار ايشالا خوب ميشه!