آش رشته

 

حبوبات را خیس کردم و رفتم خوابیدم. صبح که بیدار شدم قبل از صبحانه زیرش را روشن کردم. جوش آمد و شعله‌اش را کم کردم. نرم‌نرم برای خودش جوش می‌خورد. من هم کتاب می‌خواندم و می‌رفتم به‌اش سر می‌زدم. اینترنت ‌گردی می‌کردم به‌اش سر می‌زدم. سبزی را اضافه می‌کردم و ادویه، نمک و رشته، پیازداغ و نعنا داغ...خلاصه که دوستانم هفت شب که رسیدند تازه کارش تمام شده‌بود.

می‌خواهم بگویم ظاهرا من توی خیلی از شئون زندگیم همین‌طورم. نرم نرم هر از چندی چیزی اضافه می‌کنم و چیزی کم می‌کنم. دوست دارم موضوعات یک‌طور بک‌گراندفرمی جاری باشند توی زندگیم.

یک‌بار، فقط یک‌بارش را به یاد دارم که طوفانی و جنجالی کاری کردم که پشیمانم. من آدم آش‌رشته بار گذاشتنم نه آدم فست‌فود پختن.

 

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

دارم به شدت به آن یکبار فکر می کنم که کی بوده و چی بوده...! تازه! نه تنها آدم آش رشته بار گذاشتنی بلکه آدم غذای سالم هم هستی!

مریم گلپایگانی

چقدر از تشبیهت خوشم اومد[لبخند] من هم به گمونم آدم فست فودیم[لبخند]

محیا

توی روزمرگی هام بدون عجله جلو می رم اما همه تصمیمات مهم زندگی ام رو ضربتی گرفتم یا دست کم ضربتی روی سرم نازل شده اند بی اینکه بفهمم کی و کجا اینطور شد و هی به خودم می گم من که آروم بودم

علي حيدري

البته كه هرجيز به جاي خويش نيكوست ولي غذاي جاافتاده انهم از نوعي كه كفتي خيلي خوب است  

مانا

من هم آش رشته‌ای هستم گمونم. هر کاری رو خواستم فست فودی انجام بدم به ... رفته!

ليلا

قربان حوصله شما. براي همينه كه ساناز بهت مي گم تو ازاون مامانهاي عالي مي شوي ديگه دوستم چون شكيبايي.

سارا

الان آش رشته چه پستی رو بار گذاشتی؟! می دونی که من هر روز منتظر پست جدیدم!

بهاره ک

ساناز عزیزم توی مهر خیلی حواسم به تولد تو بود... و حالا باید آخرین تبریک رو بگم. می دونم که حرفم رو قبول می کنی. شاید آخرین بودن خیلی هم بد نباشه... از صمیم قلب بهترین ها رو برات آرزو می کنم. تولدت مبارک دوست جونم.

سپیده ش

به نظرم وقتی آدم تصمیم اش را آرام آرم می گیره با تصمیمش یگانه تره . اما تو زندگی خیلی پیش اومده که طوفانی تصمیم بگیرم.