من رای می دهم به...کسی که دوستش ندارم!

 

خاتمی را دوست داشتم. هنوز هم دارم. برایش احترام هم قائل بودم، هنوز هم هستم. می دانستم رای دادن به او کار درستی است...اما این روزها نمی دانم به چه کسی رای بدهم. حمایت خاتمی از موسوی نظرم را به او جلب کرد...ولی فیلم تبلیغاتی اش نشانم داد که موسوی آنچه که من می خواهم نیست. بیانیه های کروبی و تیمی که همراهی اش می کنند تشویقم می کنند که به او رای بدهم. ولی مشکلم این است که دوستش ندارم. نه کروبی و نه موسوی جایگاه اسطوره ای خاتمی را در دل من نمی گیرند ولی به هر حال به یکی از آنها رای خواهم داد. انگار این روزها برایم روزهای انجام کارهایی است که دوستشان ندارم ولی درستشان می دانم. این یعنی بزرگ شده ام؟ این یعنی بلوغ؟ امیدوارم.

 

 

/ 21 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تربچه

ساناز خوبم ساده زيست بودن با ادعاي ساده زيستي كردن خيلي متفاوته. ساده زيستي موسوي براي من ارزشه چون نشاندهنده تبديل شدن يه تفكر به يه روش زندگيه و اين يعني مرد عمل بودن نه مرد شعار دادن.

مریم گلپایگانی

ساناز جان منم بعد از دیدن فیلم کروبی دو دل شدم ولی هنوز بر این عقیده ام که موسوی بیشتر مرد عمله حرفهای کروبی عالیه ولی واقعا باور اینکه بتونه حرفهایی که زده رو عملی کنه خیلی سخته

مینا

من به کروبی رای میدم. واقعا برام عجیبه خیلیها فقط به این خاطر که فکر میکنن موسوی رای بیشتری میاره میخوان بهش رای بدن درحالیکه خودشون متمایل به کروبی هستن!! انقدر این مورد رو شنیدم که بگم اگه همه اونهایی که اینطوری فکر میکنن به خود کروبی رای بدن احتمالا رای میاره.

مینا

به نظرم جوونهای ما جوگیر شدن در مورد موسوی. میگن میخوام به موسوی رای بدم چون همه میخوان به اون رای بدن!!! آخه یه ذره فکر کنید. یاد اون اختناق زمان جنگ بیفتید گرچه خیلیهاتون ندیدین اون موقع رو یعنی خیلی کوچیک بودین. من هی دارم رای میدم به کسی که دوستش ندارم ولی به نظر من بین کروبی و موسوی اونی که میشه یه کم امیدواری داشت به بهبود اوضاع همون کروبیه.

بهروز

چون خودم هم دو دلم نظری نمی دم [نیشخند] ولی به نظرم کروبی بیشتر از موسوی نقطه ضعف داره

علی حیدری

کامنت دونی این پست خواندنی تر از خودش است. جوابیه را رها کن و تصمیم بگیر.

شکیلا

نظر من برای کامنتدونی ساناز: من دلیل اول رای دادنم جلوگیری از انتخاب دوباره ی احمدی نژاده. و در دور اول این هدف با رای به هر یک از سه کاندیدا میسر میشه و بعدش که به هر کس که بالا بیاد. برا همین خیلی اصراری ندارم نظر طرفداراهای سایر کاندیداها رو به بحث بکشم. اما در مورد کابینه ی معقول با فرض اینکه کروبی سر حرفهاش بمونه کی میدونه چند درصد از این کابینه رای اعتماد از مجلس میارن؟

سیما

به نظر من موسوی اصلا بلد نیست حرف بزنه چه برسه بخواد یه سیاستمدار خوب باشه. با اون همه " چیز" گفتنش. من که به کروبی رای می دم. لا اقل کارهاش روی حساب و کتابه.

ماهور

دعوت میر حسین برای تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی – چهارشنبه سوم تیر جناب آقای موسوی و خانم زهرا رهنورد، تمامی اعضا و رؤسای ستادها به همراه خانواده خویش در مسالمت آمیزترین تجمع ممکن برای اعتراض به نتیجه انتخابات روز چهارشنبه ساعت 4 در مقابل مجلس شورای اسلامی در بهارستان تجمع خواهند کرد. آقای موسوی ساعت 5 سخنرانی خواهند داشت. لطفا همراه با خانواده ی خویش بیایید. لطفا در اطلاع رسانی این تجمع ما را یاری کنید.

پریا

اون روز که این رو می نوشتی حتی برای یه لحظه فکر می کردی که موسوی بتونه به جایگاه اسطوره ای بس بزرگتر از خاتمی تبدیل بشه (البته مشروط بر اینکه الان همچین نظری داشته باشی، من که این طوری فکر می کنم).