واویلا لیلی

 

من قویا معتقدم که باید یک عدد آقای یونگ ایرانی پیدا بشود و از اثرات مخرب آرکتایپ (کهن الگو) لیلی بر ذهن زنان ایرانی بگوید و البته به عمق توانایی که در گند زدن به رابطه ها دارد.

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

چه میدونم والا. چی بگم؟؟ یکی هم از اون آدما پیدا کن واسه مجنون...[نیشخند]

ژینوس

این روزها بزنگاه تاریخی است برای گذر از همه کهن الگوهای باستانی. زنان هم دریافته اند که کالبدشان در تخته بند قالبهای قدیم چقدر در عذاب است زمان بسیار می طلبد اما راه باز شده است هموارش کنیم

بهروز

اینطور که شما می گی پس خدا به دادمون برسه یعنی ؟[نیشخند]

سارا پارسی

کهن الگو الکی کهن الگو نشده جانم! یک سری درش هست!

میم

خودت هیچ وقت مثل لیلی رفتار کردی؟ جالبه واسم بدونم چون به نظرم این قضیه بد جوری تو ذهن زنای کشور ما رسوخ کرده. یادمه یکی از دوستان با پارتنرش یه مدتی سر سنگین بود بعد آقا کلی منت کشی کردن و موضوع مرتفع شد. عکس‌العمل یه خانمی که خیلی فمینیسته و خیلی هم لیبراله! واسم خیلی جالب بود: " درستش همینه! همیشه اون باید بیاد طرف تو " نمی‌دونم شاید با فرهنگ جامعه ما این حرف تطابق داشته باشه ولی با ظاهر اون آدم!؟!

دختر جان

بله، واقعا مهمه اين موضوعه كه گفتي، اثرات بدي هم داره اين موضوعه كه گفتي، خدا انشاءالله عاقبت هممون رو ختم به خير كنه با اين ... موضوعه كه گفتي...

دردانه

اینا که گفتی عغنی که چه؟[چشمک]

احمد

ساناز جان برای این موضوع می تونی به کتاب سیمای دو زن سعیدی سیرجانی رجوع کنی تا آثار مخرب لیلی رو بهتر بشناسی و یه الگوی کهن بهتر یعنی شیرین رو پیدا کنی.

احمد

جالب شد کهن الگو و الگو کهن یاد ما هم بدید یعنی چی؟