داستان ملکه

 

امروز داستان ملکه را سر کلاس خواندم. بیشتر از هرچیزی از این خوشحالم که استادم گفت داستان جانبدارانه (همان که بعضی دوستان گفته بودند فیمینیستی! ) نیست.

خوشحالم که حداقل یک نفر فهمیده بود که شخصیت محوری داستان لیلاست که عاشق می شود. داستان من داستانی است در ستایش جسارت عاشقانه. و نگاهی انتقادی به دنیایی صرفا زنانه دارد.

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
زهرا

سلام پست جدیدت خیلی توپ بود قشنگ بود مث خودت منم یه کلبه دارم خوشحال می شم دعوتم و قبول کنی یه سری بهش بزنی[گل][گل][تایید]

علی حیدری

کاش من توی کلاستان بودم و تا می توانستم از داستانت انتقاد می کردم. ولی هنوز هم می گویم که این جهان ها برای ما ساخته نشد. اصلا یکی از نکته های جذاب داستان این است که با بچه های پسرشان چه می کنند. اگر بچه ای(پسر) را که بیرون می کنند مدتها بعد عاشق یکی شان شود. اگر یکی از مردهای دنیای بیرون نخواهد زن را از دست بدهد و حمله کند به کلونی اینها. و خیلی چیزهای دیگر که البته می دانم داستان تو نیستند ولی شاید بتوان برای بست دادن داستان از این پیشنهاد ها استفاده کرد.

بیژن

درودبرگرامی همدل. تارنگاری دارم که درآن درباره گذشتار ایران مینویسم. اگر دوست داری چیزی درباره گذشتارایران بخوانی به تارنگارم سری بزن. شادوپیروزباشی. بدرود.

کتایون

چه فضای خاص و عجیبی زائیده بود ذهنت... و او شاید بدون بچه هم فرار می کرد. نه؟

motion

ما یکی از مشتری های بلاگ شما شده ایم!!!‌

.

منم داستان به نظرم «فمنیستی» نیامد! یعنی دقیقا من هم حس کردم انتقاده از دنیای صرفا زنانه و ستایش از زن جسور. کی گفته بود اصلا که جانبدارانه بوده؟! ;)

اروین

یک کیف چرم دست دوز منحصر به فرد داشته باشید ! از 10 الی 50 هزارتومان با عرض پوزش از نویسنده وبلاگ بخاطر استفاده تبلیغاتی از کامنتدونی http://www.okazion-ha.com