اتحادتان را...

 

توی زندگی من همیشه همین‌طور بوده. همون وقتی که فیزیکی حالم خوب نیست، رفیقم هم مهاجرت می‌کنه، کارم توی شرکت سنگین می‌شه، افراد خانواده باهم می‌جنگند، اوضاع دل و روابط عاطفی می‌ریزد به هم. قلمم می‌خشکد. برنامه‌های مفرح و دوست‌داشتنی به هم می‌خورد. سر و کله آدم‌هایی که فکر مى‌کنی خودشان و ماجراها و دردسرهایشان تمام شده‌اند پیدا می‌شود. و...خلاصه آرزو به دل من ماند که وقتی حالم بد است و یکی ازم می‌پرسد چرا، فقط یک جواب داشته باشد این چرا. بعد من واقعا هیچ‌وقت نمی‌دانم دقیقا حالم از کدامشان بدتر است.

لعنتی‌ها با هم متحد می‌شوند و حمله می‌کنند. بی‌خواب، دل‌خور، ضعیف، خسته، عصبانی، فرسوده و صد تا کوفت دیگر هستم. بغض رهایم نمی‌کند. بغض راه گلویم را بسته غذا پایین نمی‌رود.

 

/ 9 نظر / 4 بازدید
جواد

هیچ کاری نمی توانید بکنید که مهمتر از بازتابانیدن عشق در زندگیتان باشد . پائولو کوئیلو [گل]

سارا

دوستات رو یادت رفت بگی. اینکه وقتی حالت بده دقیقا اونها هم موودشون پایینه یا بی حالن یا وقت ندارن یا هزارتا کوفت دیگه اند. (خودم از همه شان بدتر!!!!!) گاهی فکر می کنم ما دچار همذات گرایی شدیم یا یک همچون چیزی همه با هم افت و خیز داریم!

سلام و عطر آویشن

خوب شما هم متحد شوید علیه شان با دوستان با شادی با تفریح با تغییر...

پونه

بی تاب بی تاب بی تاب... و این دلشوره ی لعنتی. و این اضطراب همیشگی...کاش قراری بگذاریم و همه ی اشکهایمان را با هم بریزیم. اشک من خشک شده ساناز خشک

پونه

بی تاب بی تاب بی تاب... و این دلشوره ی لعنتی. و این اضطراب همیشگی...کاش قراری بگذاریم و همه ی اشکهایمان را با هم بریزیم. اشک من خشک شده ساناز خشک

fami

yani man bemiram ke ye dalili e in narahatihatam.:( man chi kar konammmmmmmmmmmmm?

علی حیدری

ناراحتم برایت ولی فقط خودت می توانی رها کنی خودت را. ایمان دارم به تو. ایمان داشته باش به خودت.

شکیلا

سانازم ...

fafa

این یعنی تحمل تو برای مقابله با سختی ها بیشتر از این حرفاس هرکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند