واشنگتن 13

 

از مهمانی ایرانی برگشته‌ام و عجیب‌ترین سوال را امشب شنیدم از یک ایرانی مقیم خارج از ایران: "این فیلم‌ها و شلوغی‌ها که می‌گن واقعا اتفاق می‌افته؟" خیلی جلو خودم رو گرفتم که نگم نه خیر این‌ها رو ما می‌آیم تو هالیوود می‌سازیم بعد می‌ذاریم روی یوتیوب...آخه ابله بی‌شعور نفهم من به تو چی بگم؟ دوستان مقیم خارج از ایران که هی می‌گید ما چه کنیم که مفید باشیم برای مردم داخل ایران، بفرمایید این هم یه نمونه. اطلاع‌رسانی کنید دوستان من عزیزان من. آخه دیگه یه ایرانی مقیم امریکا که نباید شک داشته‌باشه واقعا تو ایران اتفاقی رخ می‌ده یا نه. 

در ضمن در زمینه زندگی مسالمت‌آمیز با حیوانات امشب یک درجه پیشرفت کردم. خانه‌ای که رفته بودیم مهمانی یک سگ پشمالوی سفید خیلی گنده داشتند. که البته اصلا هم باهوش نبود، یک خنگ مهربان بود. عکس هم از ایشون موجوده که ان‌شاالله تعالی می‌گذارم توی فیسبوک.

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
مهدی

یاد ضربالمثل دنیا را آب ببرد افتادم ... ساناز جان زیاد حرص نخور.از این دست آدمها اینجا هم ژیدا می شوند. راستی منظورت از زندگی مسالمت آمیز با حیوانات که به آغوش کشیدن آن هاپوی خنگ مهربان ژشمالو که نیست؟

مهدی

ژیدا = پیدا امان از دست این فونت فارسی و عربی و ... [چشمک]

شکیلا

اون آدم شاید از اون دسته ایه که ترجیح میده با تردید نگاه کردن به ماجرا خودش رو راحت کنه و گر نه اینجا همه ی آدمهایی که من میشناسم کاملا در جریان موضوع هستن خواه ایرانی باشن خواه نباشن

وهاب

نمیشه تاشمااونجاهستین یه کودتایی، اقدامی ،کاری انجام بدین که شمارییس جمهورمابشین وملت ماروبه جایگاه واقعیش برگردونین واقعا نمیشه خانم مهندس ؟

سمانه

lچه عجیب!کسی که این سوالو پرسید از نسل دوم مهاجرین بود؟ اینجا خیلی از دوستان ما دستبند سبز می بندند و تقریبآ اکثرشون خاطره ای از باتوم و .. دارند! شاید یک دلیلش جوان تر بودن مهاجرین اینجاست.

زیتا

خیلی ذوق زده نشوید خانم جان! ابله همه جا هست. مگر در ایران کم ابله پیدا می شود؟

سارا

دوستم! فیسبوک در ایران محدوده گلم! داره یادت می ره ها![نیشخند]

سارا

تو شجاعترین منی![تعجب]