مژده به همه کسانی که از بحث بين من و آقای مرادزاده خسته شده اند . ايشان چون از برخورد من راضی  نيستند ، ديگر به اينجا سر نخواهند زد . 17.gif 

سری به پيامهای يادداشت گذشته بزنيد و به عبارت مطمئن باش در پيام آقای مرادزاده دقت کنيد و بعد به يادداشت دوشنبه ۲۷ بهمن هم نگاهی بکنيد ، آنجا که گفته ام زبان مهمترين بروز فرهنگ است . و عبارتهايی که ما در بحث ها استفاده ميکنيم .

در هر صورت بحث من و اين آقا به جايی نميرسيد ، فقط خواستم امتحانی کرده باشم ، بحث چيزی است و اعتقاد چيز ديگری ، در فضای فگری مبتنی بر ايمان بحث جايی ندارد .

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
زولبیا

با سلام....سلام به شما دوست خوبم(خوب چرا دوبار سلام کردم خوب سلام سلامتي مياره عزيزم)......خيلي خوشحال شدم وقتي به وبلاگ شما سر زدم يه کم از مطالبشو خوندم بقيه اين مطالب رو ميزايم وقتي آف شديف...راستي ما دو نفريم(خوب اينو که از اون بالا هم ميشه ديد باز سوتي داديما)..در کلو از شوخي گذشته دوست داريم با شما دوست باشيم و هميشه تا جايي که امکان داره از وبلاگ شما بازديد کنيم...در ضمن يه خواهش از شما داريم هر وقت وبلاگت به روز شد يه سر به ما بزنيد و ما رو در جريان بزاريد..خوب مثل اينکه چونمون باز گرم گرفت يه سر به ما بزنيد خيلي خوشحال ميشيم..راستس نظرتون در مورد قرار دادن لينک و لوگو ما تو وبلاگتون چيه؟ما هم خيلي خوشحال ميشيم تبليغاتمون تو بلاگ شما باشه در ضمن خيلي خيلي خوشحال ميشم به شما لينک بدم...ارادتمند شما مهيار و مهراز .......با باي

banoo

وای الهی من بميرم الان که خوبی؟يه حند روز نبودم ببين حی شد!اين بحث هم حالب بود حيف شد که نمی خواهيد ادامه بديد!!!!!

بي بي

من سر مطلب قبلی اومدم و هر چی خواهش و التماس کردم اين صفحه نظر خواهی باز نشد که بگم خيلی از متنی که نوشتی خوشم آمد و دارم معنی گفتمان را کم کم درک می‌کنم. ولي امروز هم كه فهميدم اين آقا وقت ندارد به اينجا سر بزند، خب چه مي‌شود كرد؟ سرشان شلوغ است .مثل ما بيكار كه نيستند! سكوت هم نوعي گفتمان است! در ضمن از تبريكت هم خيلي متشكرم ولي اين مسائل رو كه مي‌بينم نگران تر مي‌شم براي آينده دخترم.