از این زمستان

 

دوست ندارم این زمستانی را که هی ادای پاییز را در می آورد. من دختر پاییزم. گله مند می شوم وقتی فصلی ادای زادگاهم را در بیاورد. ( "گاه" معنی زمان هم می دهد! )

الان که اینجا نشسته ام حدس می زنم این کمتر از دو ماه باقی مانده از زمستان، خیلی کار داشته باشم. امیدوارم به سادگی و آرامی بگذرد. امیدوارم، ولی باز ته دلم یک جور ناجوری شور می زند و می ترسم و دست و پایم سست می شود. به خدا سعی می کنم شجاع باشم.ولی بیشتر از اینی که الان هستم، نمی توانم شجاع باشم. جایی ( که الان یادم نمی آید کجا. ) خوانده ام آدم شجاع کسی نیست که نمی ترسد، کسی است که نمی گذارد ترسهایش برایش تصمیم بگیرند. و من دارم همین کار را می کنم: سعی می کنم نگذارم ترسهایم برایم تصمیم بگیرند. حتی اگر احتمال اشتباه کردنم وجود داشته باشد. و همین سعی حال من را بهتر می کند. خوب است که آدم حس کند شجاع و قوی است.

من شجاع و قوی و خوب و سرحالم.

 

 

 

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
motion

ما هم زادهی پاییزیم!!! اما از تابستان خوشمان می اید!! خوب به خوتون انرژی مثبت می دین!! "من شجاع . قوی و سر حالم"

کتایون

ادای پاییز که خوبه. این داره ادای بهار هم کم کم در میاره!

کتایون

چرا بترسی؟... چرا اصلن آدم گاهی لازم است شجاع باشد؟[ناراحت]

مداد سیاه

ناسیونالیست نوین! تعصب روی زادگاه (البته اون یکی زادگاه!) [خداحافظ]

آرش امید

قسمتی از پالپ فیکشن یا قصه های عامیانه ـ دیوونه ی ماریا_ قسمت چهاردهم ... بودن با ماریا پارادوکس غریبی رو در من پدید آورد میلی که دوست داشت در اسارت ماریا بمونه و نیروئی که همواره در من نجوا می کرد ماریا جز زجر تدریجی و دهشتناک و روح سرگردانی بیش برام نیست و نخواهد بود . چنانکه بعدها فهمیدم اگه زودتر به نجوای الهام درونی گوش فرا می دادم اون همه سختی و رنج با ماریا بودن رو این روح دوازده ساله ام مجبور نبود تا دو سال تحمل کنه... من آپم ، دوست نازنین و مهربونم [گل][قلب][لبخند]

هويت : نامعلوم

آره منم دلم برف مي‌خواد، شايد بشه رفت يه آدم برفي ساخت و نشست كنارش يه چايي خورد تا بلكه هي دلت خنك شه و هي دل گرم شي! همون چيزايي كه خيلي دير به دير اتفاق مي‌افتن.

احمد

شاید ادا در نمی آورد آخر زورش شاید همین باشد. اینکه شجاع و قوی و خوب و سرحالی هم که خیلی خوب است. این روزها این جمله اگر نایاب نباشد به شدت کمیاب است. می بینی که زمستان هم این گونه نیست.

ارژنگ

پروردگارا به من آرامش ده تا بپذیرم آنچه نمی توانم تغییر دهم، دلیری ده تا تغییر دهم آنچه را می توانم تغییر دهم، بینش ده تا تفاوت این دو را بدانم، مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. وبلاگ قشنگی داری. اگه وقت کردی به منم یه سر بزن

تربچه

سانازي كه من ديدم را خيلي خوب و بي نقص تعريف كردي. سانازي كه سعي مي كنه ترسهاش براش تصميم نگيرند و شجاع و قوي و سرحاله . موفق باشي دوست خوبم.