چهارراه خس و خاشاک

 

ظهر داغ تابستان

چهارراه خسته

شمارنده قرمز می گوید:

تا چراغ سبز سی ثانیه

شمارنده اما روی صفر می ماند

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
حمید

سیستم کلیکی تبلیغاتی آسمان راه اندازی راهي براي درامد وب مستر هاي عزيز اعتبار اولیه هدیه به شما 1000 تومان اعتبار هدیه به دلیل افتتاح سایت : 3000 تومان اعتبا افتتاح تا تاريخ دوشنه 15 تير تمديد شد برای دریافت اعتبار هدیه اول باید سایت خود را در سیستم ثبت نمایید و بعد کد تبلیغاتی را در سیستمن خود قرار دهید قیمت : هر کلیک تصویری: 45 تومان هر کلیک متنی :25 تومان هر کلیک لینک باکس :30 تومان حداقل واریزی 8000 تومان تاریه واریزی: 30 هر ماه شرکت آسمان وب شبکه پر داخت شما را ضمانت می کند منتظر ثبت نام شما هستیم www.skyclick.ir

تربچه

این شمارنده های معکوس چراغهای راهنمایی قابل اطمینان نیستند .گاهی فاصله بین 5 و 0 یک ثانیه و گاهی فاصله بین 7 و 0 سی ثانیه می شود. مگر هدف این شمارنده های معکوس این نیست که تکلیف روشن کنند؟ ولی نقض غرضند و غیر قابل اعتماد. همین غیر قابل پیش بینی بودنشان است که می تواند در عرض چند ثانیه از یک شهروند متمدن که در ماشین پشت خط عابر پیاده منتظر سبز شدن چراغ است یک آشویگر بسازد که با صدای بلند فحش می دهد و دستش را از روی بوق بر نمی دارد.به همین سادگی!

ب. بحرانى

درود بر شما بسیار زیبا و خواندنى بود. پاینده باشید.

شکیلا

اما همه میدونیم حتی اگه سبز هم نشه تا ابد پشتش متوقف نمیمونیم. یا یکی از اون جلو راه میگیره و بقیه رد میشن یا یه مرد قانون اون وری ها رو متوقف میکنه تا این وری ها هم رد بشن.

اخطار

اس. ام. اس نزنید. برای جبران خسارات روزهای قطع بودن این سیستم، هر اس. ام. اس شما 6 تا 10 بار به دست طرف مقابل می رسد و هزینه آن نیز محاسبه می شود. اس. ام. اس نزنید! به همه بگویید!

سارا پارسی

چقدر این را دوست داشتم. چقدر این تعبیر به دلم نشست. چقدر ساناز مابانه بود. چقدر خودت بود و ما بود. چقدر تو خوبی و چقدر سانازی دوست گل من!