باز هم انتخابات شورا ها

من به مسعود بهنود شديدا احترام ميگذارم . نه فقط به خاطر اطلاعات دقيقی که از تاريخ معاصر دارد و بدين ترتيب حق استادی به گردنم دارد . بلکه به خاطر آن روحيه بزرگوارانه و به دور از بغض و کينش هم .
چند روز پيش مطلبی نوشته بودم درباره انتخابات شورا ها که چند دوست عزيز چه در نظر خواهی ها و چه با e_mail نظراتشان را اعلام کرده بودند پاسخ e_mail ها را نوشتم ولی پاسخ باقی دوستان را ميخواهم از زبان مسعود خان داده باشم .

در ضمن متفکر عزيز ديگری ( که البته بهنود نميشود ولی من بيش از بهنود دوستش دارم) هم در اين زمينه مطلب قشنگی دارد که خواندنش را پيشنهاد ميکنم

/ 2 نظر / 3 بازدید
ميترسم بنويسم دوباره با سوم شخص بحثم بشه !

مقاله مسعود خان رو خوندم . مقاله آن متفكر عزيز را هم . من هم مثل شما به هر دو ارادت دارم . ( آقاي بهنود همونه كه توي آدينه مقاله ما مي مانيم رو نوشته بود نه ؟ كتابي به همين اسم هم داشت ! ) نه قصدم با اين ياد آوري توي پرانتز اين نبود كه بگم هنوز دنبال قهرمانها بگرديم اما يك اكبر گنجي هم داريم كه من به ايشون هم اتفاقا ارادت دارم . آقاي گنجي امروز با آقاي كنجي چارسال پيش خيلي فرق كرده . توصيه ميكنم كتاب آخرش رو بخونيد . مانيفست جمهوري خواهي ! جواب خيلي از حرفها اونجاست . اين كتابو از سايت گويا ميتونيد بخونيد .

سوم شخص مفرد

ماشالله به غیرت وهمت(....)rahta(...)(با این تفاوت که دیگه میدونم کدوم پرانتز درسته)..... که : سلیمان با چنان حشمت نظر ها بود با مورش....من امروز باید سرم رو به عرش بسابم که هم ساناز خانوم از سر بخشندگی و بنده نوازی جواب میلم رو داد وهم ...............در مورد نوشته های این منور الفکر ها به دلیل عدم ایجاد تباحث ! در این وبلاگ (که خیلی برای صاحبش وکلیه خواننده هاش ارزش قائلم)چیزی نمیگم اما اگر تباحثی ! هست ادرس من اوون پائینه فقط اینکه ارادتمند : سوم شخص مفرد(خودمم نفهمیدم یعنی چی)