به بهانه مرگ یک دوست

هیچ چیز در این دنیا به قطعیت مرگ نیست . یک لحظه و بعد از اون دیگه باید از فعل ماضی برای عزیزت استفاده کنی .

فرزاد فریدی رو از طریق شاهو میشناختم . رفیق مدرسه ای هم دانشگاهی من بود . و اولین بار تو عروسی شاهو و سحر دیده بودمش . سعی کرده بود کردی رقصیدن رو یادم بده . و بعداز اون بارها باهم رقصیده بودیم و خندیده بودیم . نوشیده بودیم و برای هم آرزوی سلامتی و شادی کرده بودیم . اما انگار دوام این سلامتی و شادی اندازه همون مستی ها بود . به سنت همیشگی شب یلدا مامانم گفته بود بچه هایی از دوستام که پدر و مادرشون تهران نیستن رو دعوت کنم خونشون. فرزاد هم اومده بود و مامان از همون موقع داشت براش دنبال زن میگشت .هی هی راستی فرزاد میدونستی برادر الناز که ازش خوشت اومده بود هم چند ماه قبل از مرگش تو کما بود ؟ ربط داره ؟ نداره ؟ اصلا به من چه ربطی داره ؟

امروز شماره موبایل فرزاد رو از لیست موبایلم حذف کردم ولی صدای خنده هاش و حرف زدنش با اون لهجه کردی اغراق شده اش را... و خاطرات مشترکم که از سر اتفاق همه شان شاد است را ...نه . خوشحالم که بدن نیمه جان و نیمه هوشیارت را در بیمارستان ندیدم . آخرین تصویرت برایم همان چهره نیمه مست است که از پشت بطری ویسکی گرنتس میدیدم . به شادی تو دوست من چه باشی چه نباشی . چون نمیدانم که هستی یا نیستی !

/ 8 نظر / 3 بازدید
40تیکه

متاسفم از شنیدن خبر. روحش غرق آرامش ابدی.

غزل

ای کاش که همیشه آخرین خاطراتمان از دوستان مربوط به شادترین لحظات آنها باشد. دوست قدیمی نوشته هایت بر دل می نشیند. قلمت پرتوان باد.

سمن

...

.

از دیروز به فکر این نوشته ام. بعد از گذاشتن عکس و نوشتن خودم آمدم دیدم اینجا رو به نظرم نوشته ام عجیب جلف آمد. بش دست نزدم ولی. فکر کردم اید بیایی بخونی یک کم حال و هوات عوض بشه. خیلی سخته چنین شرایطی. خیلی سخت باید باشه..... خدا صبر بده به تمام کسانی که این حادثه ناگوار رو باید تحمل کنن در مورد دوستی، فرزندی یا عزیزی که معلوم نیست هست یا نیست :|

نرگس

دلا خوکن به تنهایی که از تنهایی بلا خیزد سعادت انکسی یابد که از تنها بپرهیزد ... سلام دوست گلم[گل][گل] وبلاگ جالبی داری[دست][دست] بعث افتخارمه که تبادل لینک کنیم [لبخند] اپم و منتظر نظرهای زیبایت ... اگه افتخار تبادل لینک رو دادی خبر بده ممنون [گل][گل][گل]

سلام...من امروز خبر فوت فرزاد رو شنیدم... متأسفم از طرف یکی از هم دوره ای های فرزاد

شاهو

روحش شاد و يادش جاودان. روزي كه تن بي جان فرزاد را به خاك سپرديم يادم نميره. كاش نميشناختمش. به يادش

نامرد