لوس آنجلس 2

 

امروز صبح بالاخره ساعت ١٠ گذشته بود که خودمان را از خانه کشیدیم بیرون و به سمت ساحل مالیبو حرکت کردیم. توی جاده یک معبد هندو دیدیم. کفش‌هایمان را  درآوردیم و رفتیم تو. خلوت بود و زیبا ولی از آنچه من انتظار داشتم ساده‌تر و کم زرق و برق‌تر. این خصوصیت یک کشور مهاجرپذیر است که هی دور و برت نشانه‌های ملل و اقوام مختلف را می‌بینی. اینجا معبد هندو، آن‌طرف محله ایرانی و آن‌ور مغازه چینی و...

داشتیم ناهار می‌خوردیم که به صورت کاملا خودجوش و مردمی تصمیم گرفتیم برویم استودیو یونیورسال، همان شهرک سینمایی خودمان اما در ابعاد هالیوود. بنده هم‌اکنون انسانی لذت‌برده و کم‌آورده هستم. مثلا سوار ترن شدیم از وسط محله سریال دسپرت هاس وایفز رد شدیم. دوستان گول نخورید خانه نیستند به خدا همه‌اش دکور بود. حتی گل‌هایش هم پلاستیکی بود به خدا. با ترن رفتیم توی تونل زلزله شد بعد از کنار یک روستا رد شدیم سیل آمد. از کنار دکور فیلم ربه‌کا رد شدیم صاقعه زد. خلاصه انواع و اقسام بلایای طبیعی نازل شد و خواست خدا ما سالم ماندیم و فهمیدیم چرا  هی توی فیلم‌های هالیوودی قهرمان‌ها آخرش زنده می‌مانند. شرک را دیدیم و باهم عکس یادگاری گرفتیم. یک آقای خون‌آشام خوش‌تیپی هم  دیدیم خواستیم باهاش عکس بگیریم بی‌جنبه ترساندمان. بعد هم گفت بروید خانه فیلم‌های ترسناک بعد ما گفتیم نمی‌رویم. گفت خجالت بکشید شما دخترهای بزرگی هستید ما شرمنده شدیم بلکه هم خر شدیم رفتیم. قطار وحشت یادتان هست قدیم‌ها داشتیم توی مینی سیتی؟ یک شوخی بی‌نمک بیشتر نبود در مقابل ترس این یکی. رفتیم سینما سه‌بعدی جنگ آقای آرنولد را دیدیم با ترمیناتور نمی‌دانم چندم. بعد تیر از بغل گوشمان رد می‌شد نه تنها توی گوشمان سوت می‌کشید که جریان هوایش را هم حس می‌کردیم. بعد ساختمان می‌ریخت صندلی‌های ما سرجایش می‌لرزید. البته باز خواست خدا هم ما و هم  آقای آرنولد زنده ماندیم. در انتها هم برنامه را با یک ماساژ آب به پایان بردیم. و خسته و خوشحال برگشتیم خانه.

فردا هم برویم یک سبزه‌ای گره بزنیم در بلاد کفر این‌ور بشود سومین سبزه گره زده شده‌ من در بلاد کفر ببینیم بختمان باز می‌شود بالاخره یا نه.

 

/ 4 نظر / 4 بازدید
دادا

سلام. به نازنین سلام برسون. ما همه خوبیم و تو هم خوب باش.

سمانه

چه تجربه جالبی!در مورد سریال مذکور،منم جزء گول خوردگان بودم!این بار به گلهای سریال خیلی دقت می کنم[متفکر] تصویر ذهنی من از ال ای اینه که خیلی دیوانه س! سانازی ،زیاد زیاد از ال ای بنویس لطفآ.

مهدی

خداوند خیلی حال داد به شما در برابر این همه بلایای طبیعی. الان یک دفعه چقدر دلم هالیوود خواست! [ناراحت]

سارا

فکرش را بکن!!! من امسال برایت سبزه گره زدم!! واقعا گره زدم و سبزه را انداختیم در آب روان!!!!!!!! ساناز من از الان دنبال لباس مناسبم[نیشخند]