من کماکان شادم و امیدوارم که همه شما هم شادتر از پیش باشید .

این دو روزه چه هوایی شده ! تهران زادگاه من وقتی هوایش تمیز است من را از همه بد و بیراههایی که نثارش میکنم پشیمان میکند !

در ضمن همسر خان امروز ساعت ۴ صبح راهی بریتانیای کبیر شدند . گرچه سفرش ۴ روز بیشتر نیست ، ولی قرار شده اگر کم عکس گرفته باشد ....... ( ؟آدم که همه مسائل خصوصی زندگی اش رو تو وبلاگ نمینویسه !!!! )

/ 7 نظر / 3 بازدید
ماهان

سلام ... ايشالا به سلامتی برگردن

ژاله

من غرق گریه ات می کنم از هق هق بوسه ها ، می خواهی چه کنی ؟ فوقش می روی شکایت ام می کنی به گل ، که به قول قدیمی ها مثلا فال پروانه کدام است ؟ بگذار شادمانی باشد با تو نیستم با آن نفهم بالانشین وراج ام ، با آن کلاه شاپوی فرنگی اش . مرسی ! دلم می خواهد دوستت داشته باشم یک دیوارهایی این وسط ها کشیده اند در یکی از ترانه های پیشین یادم هست که گفته بودم جرم باد .... ربودن بافه های رویا نبود ، نمی خواهم تکرارت کنم ای بوسه . وقتی که خیلی دور می شوم از این حدود با خودم می گویم یک نفر آنجاست او که به شامگاه و در بامداد تو را می نامد . من کلمه ای به یادم نمی آید ! تو را به خدا بگذارید هر کس هر چه دلش خواست لااقل به خواب ببیند ! جهان خوب است این برگ های سبز خیلی خوب اند گفت خودش آهسته گفت خودش خودم اصلا دخترانی که اهل ترانه اند دوستان دور دریا حتی . بی انصافی می کنید به خدا ! به روزم

Ng

na! neminevise! ;D

ليشام

هي اين بنده‌ي خدا مي‌گفت كار، كار انگليس‌هاست، باور نمي‌كرديد شما! بفرماييد! اين هم ثمره‌اش! چهار روز از عمر شريف پويا خان صبوري به اين حساب رفت كه با ايادي استكبار بنشيند و عرقيجات مطلوب طبع بخورد! البته كه حسود نيستيم! نوش جانش!

آليوس

سلام! خوش به حالتون! اين طرفها که امسال برف مرف خبری نشده تا الان! شاد باشید