پرچم سفید

 

یک وقت‌هایی می‌فهمی که با کسی افتاده‌ای سرلج. کل‌کل می‌کنی. هرچه می‌گوید مخالفت می‌کنی. هرچه می‌گویی به‌نظرش مسخره می‌آید...بعد چشم باز می‌کنی و می‌بینی که همه‌اش زیر سر یک احساس ناامنی‌ای است که به همدیگر داده‌اید. یک‌ وقت‌هایی دلم می‌خواهد پرچم سفید نشان بدهم به آدم‌های آن سر کل‌کل. بگویم قصدم نه آزار توست نه فاش ساختن رازهایت و نه بازسازی شرایط قبل ونه هیچ توقع خاصی دارم از تو. بیا مثل دو تا بچه آدم دوست باشیم باهم فقط. اما باز می‌ترسم از کل‌کل دوباره.

ناامنم می‌خواهم پرچم سفید نشان بدهم اما ناامن‌تر از پیشنهاد صلحم. گرچه واقعا دلم صلح می‌خواهد. اصلا از دل گذشته به صلح نیاز دارم عمیقا.

 

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
علی حیدری

بدتر اینکه بدانی اشتباه از تو نبوده. افتاده ای وسط بازی که ربطی به تو نداشته. دلت صلح می خواهد اما آن ته ته های وجودت زخم است. دردناک است اما می خواهی به روی خودت نیاوری. سخت است. سخت.

پونه

سعی خودمان را می کنیم ساناز عزیز...صلح همراه با صفا باشد بیشتر می چسبد...امان از این احساس ناامنی

سارا

اگر می خواهی احساس امنیت بهت دست بدهد باید احساس امنیت بدهی! این حلقه نا امنی را باید آن کسی بشکند که درد را پذیرفته است چون آنکس که خود را قربانی می داند نمی تواند این کار را بکند.

محیا

هر وقت کار به جدل کشیده شده آخرش با خودم نتیجه گرفته ام کاش از اول هم چیزی نمی گفتم. واسه همین گاهی بحث می کنم اما به کل کل که بکشه پایمو می کشم بیرون.