ديگه صدای من را از ايران شهر مقدس تهران ميشنويد .

امروز آمده ام سر کار و در حال تعريف کردن از مسافرت برای همه هستم .

تا قبل از عروسی همه چيز خيلی جالب بود اين عمو را بعد از ده سال ميديدم آن پسر عمو را بعد از ۲۵ سال ! همه شاد و سر حال بوديم . ولی از دو روز بعد از عروسی خداحافظی ها شروع شد انقدر جلوی گريه کردنم را ميگرفتم که گلو و سرم درد ميگرفت . روز آخر موقع خداحافظی خودمان ديگر نتوانستم جلوی خودم را بگيرم و خيلی گريه کردم  . در عوض چشم و سزم درد گرفت !

در مجموع برای من سفر بی نظيری بود . هم کشورهايی را ديدم که اساسا با ايران متفاوت هستند و هم عزيزانی که هر کدام را سالها بود نديده بودم ! ترکيب بی نظيری بود .

/ 7 نظر / 3 بازدید
سمن

رسيدن به خير

شيوا

پس به سلامتی اومدی! خوشحالم که بهت خوش گذشته. جای من تو شرکت خالی!:)

يه دوست

سلام دوست عزیز ما برای کسب درامد از اینترنت محیطی شفاف وساده و قانونی(مطابق با مصوبه مجلس شورای اسلامی) برایتان مهیا نموده ایم. سایت فرهنگی ایران بین به عنوان تنها راه قانونی کسب درامد اینترنتی در ایران افتخار آنرا دارد که اصول سیستم شبکه ای خود را مطابق با مصوبه قانون مجلس شورای اسلامی در مورد تجارت الکترونیک و نتورک مارکتینگ در ایران همسو نماید. شما میتوانید بدون پرداخت هزینه عضویت و با ثبت نام رایگان و به میزان فعالیت خود درامدی از 2 تا بیش از 50 هزار تومان در روز رو بدست آورید. شما از طريق سايت ايران بين مي توانيد ضمن تهيه کتابها و کارتهای اينترنتی مورد نياز خود (با قیمت واقعی و قیمتهای پشت جلد کتاب).و تحویل آن در درب منزل این امکان را نیز برای خود فراهم کنيد که درآمدی از 2 تا بیش از 50 هزار تومان در هر روز داشته باشید(که کاملا دست يافتنی است و تنها با کمی صبر و تلاش می توانيد حداقل به نزديک ان و يا حتی بيشتر از ان نيز برسيد). ممنون ميشم آدرس منو در پيوند خودتان قرار بدين و با هم تبادل لینک داشته باشیم.....با بهترین آرزوها....http://kar4u.persianblog.ir

rahta

به ميهن عزيزمان خيلي خوش آمديد. ما هم در اين مدت خيلي خوش گذرونديم. رييس جمهور محبوبمون برامون يك كيك پخته بود . سه شنبه پيش به همه نشون داد. همه از ترس زرد كردند. بعد گذاشتش توي موزه ! همه مردم ايران از خوشحالي اشك مي‌ريختند و سر همه درد گرفته بود ... خيلي خوش گذشت. خيلي.

ليشام

ايشالا هميشه به سفر و شادي :)

ساناز

ساناز جون خوشحالم که بهت خوش گذشته. عیبی نداره، هر سلامی یه روزی خداحافظی هم داره. عوضش بعد از یه دوری طولانی حالا اومدی پیش پویا.

کوروش

سلام و سال ديگه نه چندان نو مبارک! اين تجربه ديدن بستگان بعد از ۲۰ سال و موقع خدا حافظى نتونستن جلوى گريه گرفتن رو خوب مى‌فهمم…