تعطيلات خود را چگونه گذرانديد !

بکی از اتفاقات خوب اين تعطيلات اين بود که بعد از مدتها رفتيم کوه . پنجشنبه حدود ساعت ۱۰ شب از ميدان سربند به سمت منطقه بند يخچال حرکت کرديم ، و بعد از اينکه يکبار راه رو گم کرديم و دوباره پيدا کرديم رسيديم پای سنگ آلبرت . حدود ۲ صبح خوابيديم ، ۸:۳۰ صبح جمعه از خواب بيدار شديم و حرکت کرديم . کافه عباد يک صبحانه مفصل خورديم که خيلی خيلی چسبيد . حدود ۱۲ ظهر هم خونه بوديم . گرچه به قول کوهنورد ها برنامه تلپی بود ولی برای شروع خوب بود اميدوارم که بتونيم ادامه بديم . خدا ميدونه که چقدر خاطره برام زنده شد و چقدر دلم برای دوستانی که قبلا با هم ميرفتيم کوه تنگ شد .


جمعه بعد از ظهر هم رفتيم خونه دو تا دوست خوب که تازه با هم همخونه شدن ( جای بعضی ها که خودشون ميدونن خيلی خالی بود ) کلی حرفهای خوب زديم و تصميمات خوب گرفتيم که اميدوارم مفيد باشه .

/ 3 نظر / 3 بازدید
rahta

دوستان به جای ما ... بخاطر اتفاقی از شدت دلتنگی داشتم می مردم . اين جلسه دوستانه ميتونست غير از تجديد ديدار دوستان خوب شاید قدری از اون دلتنگی رو کم کنه ... اما اتفاق نا بهنگامی افتاد و پنجشنبه جمعه ما به اثاث کشی گذشت و به خستگی روحی خستگی جسمی هم اضافه شد ... بگذريم . خوشحالم که تعطيلات خوبی داشتيد و جلسه خوبی هم ... تا يک ديدار ديگه .

مامور خدا

سلام اينم يه جا برای صحبت با خدا حتما شما هم حرفهايی برای گفتن داريد

ليلا

سلام . جاتون واقعا خالی بود .به اميد اينکه دفعه بعد ببينيمتون .راستی منزل نو مبارک . ساناز جان از شما هم ممنون .