تست دوام رابطه زناشویی

 

به یک مرد بگویید " از تو شوهر در نمیاد" اگه ناراحت شد و غر زد و از خودش دفاع کرد و از شما راهنمایی خواست که چی کار کنه شوهر بهتری باشه...هی میشه به آینده اون زندگی مشترک امیدوار بود. اما اگه به زور لبخندش رو جمع کرد و فکر کرد دارین ازش تعریف می کنین....به فتوای من بر آن رابطه نماز کنید. شاید الان نمرده باشه ولی میمیره به زودی ماگزیمم دو سه سال دیگه طول میکشه.

 

/ 9 نظر / 3 بازدید
جادی

اگر رسیدین به جایی که به همسرتون گفتین «از تو شوهر در نمی یاد» اون رابطه اصولا نیازی به تست نداره و در حال حاضر هم خراب شده (: این حرف توهین آمیزه و خودش خراب کننده رابطه. اگر هم از تیپ ها باشین که این جملات رو به عنوان «شوخی» به هم بگین، به نظرم باید در مورد شکل رفتار با همدیگه، الگوی بهتری از تلویزیون جمهوری اسلامی انتخاب کنین (:

يه همسايه

سلام . بدنبال مطلبي در مورد كلمه ي خجسته بودم كه با وبلاگ شما آشنا شدم . مطالب فعلي شما رو كه خوندم كلي لذت بردم . فوق العاده مي نويسي . كلمه به كلمه ي نوشته هات حساب شده است . بدون يه دونه حرف اضافي ... خوندنشون بهيچ وجه آدم رو خسته نميكنه ... آدم فكر ميكنه از روي يه فرمول خاص نوشته شدن . تبريك ميگم بهت .

يه همسايه

مخصوصاً اون جمله ي " به فتواي من بر آن رابطه نماز كنيد " خيلي زيبا بود ، چه از خودت بوده باشه و چه از جايي به عاريت گرفته باشي.

سمن

ميان عاشق و معشوق فرق بسيار است چو يار ناز نمايد شما نياز کنيد نخست موعظه پير صحبت اين حرف است که از مصاحب ناجنس احتراز کنيد هر آن کسی که در اين حلقه نيست زنده به عشق بر او نمرده به فتوای من نماز کنيد

نیما

چارتا دختر کوچولو جمع شدن کنار هم چرت وپرت میگن

شاید من

ای بابا اگه به راحتی بود ه خیلی خوب بود

سمانه

واااااای!چه قدر اون لبخند که ناشی از حال کردن با آزادگی توهمی خوده, خردکننده و نفرت آوره .کاملآ می تونم تصورش کنم.

سهیل

اگر به زنی گفتید که از تو زن در نمی آید(گرچه این بر عکس حرف شما خود تناقض محض است) و ناراحت شد و داستان درست کرد احتمالا کار آن رابطه از نماز گذاشتن گذشته و خیلی وقت پیش باید جلسه ختمش برگزار می شده اما اگر لبخند زد و گفت راست می گی و کل قضیه را جدی نگرفت مرد خوشبختی هستی.

م.ص.الف

خوب اگه طرف حتی خنده اش هم نگرفت و چیزی رو هم نخواست جمع کنه و اصلا فکر هم نکرد به چیزی اون وقت باید بر این رابطه چی کنیم.[زبان] . . . . . . یه جمله از فیلم مارمولک رو عاشقشم: "من اصلا به شما فکر نمی کنم" وای که چقدر می خندم با این جمله[نیشخند]