خوب وقتی یک دوست خوب آدم رو برای شرکت در یک بازی دعوت میکنه آدم باید خیلی بی سلیقه باشه که قبول نکنه . از اونجایی که من بی سلیقه نیستم ، این دعوت رو میپذیرم . پس این شما و این ۵ تا چیز که در مورد من نمیدونستید : (تقریبا همش هم بدجور آبروریزی است )

۱ . من از سوسک نمیترسم و بارها برای اذیت کردن بقیه یک سوسک تو مشتم گرفتم و دنبال بقیه کردم . درعوض از تعداد خیلییییییییییییییییییییییییییییییی زیادی حیوان میترسم . از جمله جوجه مرغ ، جوجه اردک ، بچه گربه و.... طبیعی که از همه حیواناتی که ابعاد بزرگتری دارند هم میترسم

۲ . باشنیدن دوستت دارم به راحتی آب خوردن خر میشوم !

۳ . در دوران دانشجویی یکبار با تشکیل نشدن کلاس و حداقل سه بار با به تعویق افتادن امتحان مخالفت کردم !

۴ .در راستای بچه مثبت بودن و میل به سوی مثبت بینهایت با اولین ( و طبیعتا تنها ) دوست پسرم ازدواج کردم !

۵ . عاشق اس . ام . اس بازی هستم و تقریبا همیشه هزینه اس. ام . اس های ارسالی ام دوبرابر تماسهای تلفنی ام میشود .

در پایان از دوستان همیشه در صحنه خانومها و آقایان : علی کیت ، خانوم میم ، مثل هیچ کس ، لیشام و شوایک در خواست میکنم وارد بازی شوند .  

/ 4 نظر / 4 بازدید
ليشام

چاكريم آبجي! در اولين فرصت مي‌نويسم. چيزه، مي‌خواستم بگم كه لينك‌ها اشتباهن. به دوست پسر گرامي‌تون هم سلام برسونين ؛)

مثل هيچ کس

ای بابا بالاخره ما هم افتادیم توی دام! من هم فکرهام رو که کردم حتما می نویسم.

حمیدرضا

سلام، خوبی خانم؟ فقط اومدم که بگم کلی واسه اون روزا دلم تنگ شده، میدونی با این نوشتت بدجوری یاد روزای دانشگاه افتادم، آخه دقیقاً اون روزی رو که نذاشتی کلاس رو تعطیل کنیم یادمه، فکر کنم کلاس 208 یا 209 بود (یکی از اون وسطیا) و یادمه که یه درسه الکترونیکی یا قدرتی بود (مثلا اندازه گیری) ... وای که چقدر حرص خوردیم

لیلا

خیلی عالی بود و به شدت یاد گذشته افتادیم. من بودم دعوا با خانم معتمدی نژاد را هم می نوشتم. (یادته ؟) خانم برای من رفته تو تیم احمدی نژاد!