و باز : آن هنگام که مهر تمام می شود , من آغاز می شوم.

 

ومن سی و یک ساله شدم .

سی و یک سال تمام. و امروز اولین روز از سی و دومین سال زندگیم را آغاز خواهم کرد. من سرشارم , سرشارم از تمام احساساتی که یک انسان, یک زن, برای ادامه زیستنش به آنها محتاج است.  آنچنان خودم را دوست دارم که گیاه آفتاب را. خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و.... و حس می کنم احساسات خوبم آنچنان در من می جوشد که عنقریب است که از تمام تنم , از بند بند انگشتانم سر برود و تمام دنیا را , تمام دنیای مرا, پر کند. احساس می کنم که می درخشم و نور را پخش می کنم به سراسر زندگیم. و شادی در اطرافم تکثیر می شود و می توانم که بی دریغ دوست بدارم و دوست داشته شوم.

بدون شک از تمام تولدهای این چند سال اخیرم , امروز شادترم. سی و دو سالگی رو شروع می کنم و احساس جوانی می کنم جوان تر از بیست و هشت سالگی ام , بیست و نه سالگی ام و سی سالگیم.  و با خودم فکر می کنم حتی اگر چهل و دو سالگی یا پنجاه و دوسالگی را هم شروع کرده بودم , امروز احساس شادی و جوانی داشتم .

سرشارم از عشق و احساس زیبا بودن با تمام وسعت معانی اش و این احساس زیبا تنها یک دلیل دارد. یک دلیل ساده و کوچک : من می دانم که می خواهم چه بشوم . مهم نیست چند سال طول بکشد و یا چقدر سخت باشد,من ایمان دارم که به آنچه که می خواهم , خواهم رسید.

 سالها بود که می دانستم زندگی کردن مثل دوچرخه سواری است , تنها در حرکت می توان تعادلش را حفظ کرد. و هرگز مثل الان , همین لحظه , درکش نکرده بودم. و من چه خوشحالم از این درک . از این فهم . فهمیدن چیز خوبی است . حتی اگر تازه در پایان سی و یک سالگی رخ بدهد.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهاره ک

با تمام حس های خوب بهت تبریک می گم. امیدوارم همیشه شاد باشی و جوان و ... موفق در راهی که می روی...

سپیده ش

هوراااااااااااااااااااااااااااااا

.

چه نوشته خوبی.... به جای اینکه ما بهت هدیه بدیم، تو به ما هدیه دادی روز تولدت: این نوشته خوب، این همه احساس خوب و شادی.... مرسی و تولدت مبارک :) سالی که با چنین احساسی شروع بشه، مطمئنم سال خیلی خوبی می شه... سال خوبی و در ادامه اش سال های خیلی خیلی خوبی :)

شوایک

سلام. شدیدا تبریک میگم. نه تنها به خاطر تولدت، که به دلیل احساس جالبت. با اینکه از تو یکی دو سالی کوچیکترم، کاملا احساس پیری می کنم. یعنی اینکه اقلا سنم رو احساس می کنم.

کامیار

زنده ایم که بگوییم هستیم.زنده باشید.

تولدت مبارک. خیلی خوبه که ایتقدر حالت خوبه و سرشاری... حسهاس خوبت از وبلاگت سر میرن و به من هم میرسند... خوب باشی

اقلیما

خیلی خوبه مطلبت رو لینک کردم با اجازه

shakila

vay!!! sanazi nemidooni che ghade khoshhal shodam bad az khoondan e in post. agar che dir khoondamesh ama dar shadit sahimam [قلب][ماچ]

خجسته

سلام.تولدت مبارک[ماچ][گل] چرا اسم وبلاگت خجسته است؟ دوست دارم بدونم.برام off بذار.میشه؟