اگر نا مرئی بودم ....

ما یه رفیق قدیمی داریم که بیست ساله که میشناسیمش وقتی ایشون یه امری بفرمان ما دیگه نه نمیاریم . ایشون امر فرمودن که در بازی وبلاگی اگه نامرئی بودم...شرکت کنم , بنده هم اطاعت امر می کنم .

اول از همه اینکه من نمی تونستم جلوی وسوسه فضولی کردن رو بگیرم . حتما در جمعهایی که چندتا از دوستان حضور داشتن و من نبودم . شرکت می کردم . هر از چندی یه آدمی برام جالب می شد و همه جا دنبالش می  رفتم و تعقیبش می کردم . یه آدمایی که دلم براشون تنگ شده بود ولی به هزار و یک دلیل نمی تونستم ببینمشون رو حتما می رفتم می دیدم .  به کشورایی که بهم ویزا نمی دادن سفر می کردم و یه اعتراف مسخره دیگه تو خیابونهای تهران برهنه راه می رفتم !

این بازی من رو یاد هری پاتر انداخت . هری یه شنل از پدرش به ارث برده بود که وقتی شنل رو می پوشید نامرئی می شد . هری از این شنل اصلا استفاده فضولانه نکرد . بیشتر وقتا برای هدفش که نابودی ولدمورت بود استفاده کرد ...دارم فکر می کنم عجب موجود شریفی بود این هری پاتر ! من از تصور داشتنش کلی زباله ذهنم ریخت بیرون !

داشت یادم می رفت من هم باید چند نفر رو به بازی دعوت کنم , من نویسندگان وبلاگهای زیر را به بازی دعوت می کنم :

حرفهای ساده

شوایک

دنیای رنگارنگ

اندک شرری

خانوم میم

بارانی از غزل

 

 

/ 5 نظر / 3 بازدید
رضا

کاش میشد تا خدا پرواز کرد ...پپای دل از بند دنیا باز کرد...کاش میشد از تعلق شد رها ...بال زد همچون کبوتر در هوا ..کاش میشد این دلم دریا شود ...باز عشقی اندر او پیدا شود ...کاش میشد عاشقی دیوانه شد ...گرد شمع یار چون پروانه شد ...کاش میشد جان ز تن بیرون شود ...چشم از هجران او پر خون شود ...کاش میشد از خدا غافل نبود ...کاش در افکار بی حاصل نبود ...کاش میشد بر شیاطین چیره شد ....تا رها از بند با این شیوه شد ...کاش دستم را بگیرد توی دست ....تا شوم از دست او من مست مست ...کاش میشد مست باشم تا ابد ...سر بر آرم دست افشان از لحد...کاش میشد تا که در روز جزا ...شاد باشم از عمل پیش خدا ...کاش میشد یک نفس دیدار یار ...تا شوم مدهوش ؛ گردم بیقرار ...کاش میشد با خدا شد همنشین ...جنت و دوزخ ؛ یا اندر زمین ....آمین یا رب العالمین ........... [گل]

ermiya

vaghean damet garm be khatere posht karet... az 81 dari Up mikoni ... pisham bia ye zare az posh karet begoo

غزل

خیلی جالبه! بعد از 2 روز فکر جوابت را می نویسم و بهت خبر میدم![قلب]

.

مرسی از دعوت.... ولی می شه من بازی نکنم؟ برات میل می زنم که چرا نه، بعد اگه دیدی دلیلم قانع کننده نیست، بازی خواهم کرد یعنی حقیقیت اینه که اگر بخوام صادق باشم، خیلی... مثل می زنم حالا :)

زهرا

سلام . یک دفعه ای وقتی دنبال نویسنده های متولد مهر می گشتم وبلاگتو پیدا کردم . موفق باشی . منم متولد ماه مهرم [چشمک]