خشمگین و ویران‌گر

 

از هفته پیش شروع شد. یک‌شنبه طی یک عملیات انتحاری زدم آقای رئیس مربوطه رو با خاک یک‌سان کردم. و همین‌طور هر روز یه ماجرای جدید. پنج‌شنبه بغض داشتم و هی گریه نکردم که باز نزنم همه‌چیز را کوفت نکنم. شب گلودرد گرفتم. جمعه شب هم باز شنیدم تو چرا انقدر عصبانی هستی؟ و امروز با کارم باز درگیر شدم. داد نزدم. ویران‌گری بیرونی نکردم. اما می‌دانم از درون زده‌ام خودم را نابود کرده‌ام. حس می‌کنم باید بروم سر یک کوهی آن‌قدر داد بزنم تا خالی بشود یا بزنم بشکنم ویران کنم تا شاید حجم خشم درونی‌ام کم بشود.

حس می‌کنم ناکامم در همه‌جا رابطه عاطفی، کار و از همه بدتر نوشتن. هی می‌خواهم شکیبایی کنم تا بگذرد. کاش بگذرد.

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دنا

همه این حس ها سراغشون میاد تو تنها نیستی ولی کوه خواستی بگو[لبخند]

سارا

تجربه ثابت کرده که ویرانگری بیرونی صدماتش بیشتر از درونی است و از حجم خشم نمی کاهد.... دارم دنبال راه دیگری می گردم...

حمیده

نگران نباش.این نیز بگذرد!

سحرناز

natars azizam. dari ye post andazi jadido tajrobe mikoni. tahesh sazanegieh va ya ayandeye jadid shayad kare jadid ya eshghe jadid. vasat noghte atfe hasti alan.xxx

علی حیدری

به این پست که نگاه می کنم، به این کاش که فکر می کنم، می بینم که چه سخت است حال دیگران را فهمیدن و چقدر سخت تر است که نمی توانی کاری انجام دهی. و فکر می کنم که چند روز دیگر من چنین پستی می نویسم. باید به نصیحت پونه گوش کرد ولی می دانم که می گویی تا کی؟ مدت ها پیش ابتدای داستانی را در وبلاگم نوشتم و انتهایش نوشتم: ادامه دارد. چند وقتی گذشت و همه دنباله داستان را می خواستند. به فشار دوستان قسمتی دیگر را هم نوشتم. داستان شادی بود ولی دگیر جلو نرفت و مجب.ر شدم که برای دوستان بنویسم که نمی خواهم ادامه این داستان را بنویسم چون آدم های این داستان شادند و من تلخم و اگر بخواهم حالا بنویسم آنها هم به آتش حال من می شوزند. دوستان پیگیری نکردند و من هم دیگر آن داستان را در وبلاگ ننوشتم. داستان را در تنهایی نوشتم و شد داستانی تلخ. تلخی فراوان. حالا داستان برایم شده فکر روزهای بد. تو خوب باش.

فامی

دلم میخواد یه چیزی بنویسم مثل این : ساناز من این سربالایی روهم قوی رد می کنه . من خود میدانم . ولی الان تسکینت نمیده پس زودی بیا پیشم میخوام یه عالمه به حرفات گوش کنم -با هم به ریست فحش بدیم و یه عالمه بغلت کنم . بهت بگم خودت میدونی که این هم بگذرد.

شکیلا

من هم اومدم هر چی بگم دیدم بقیه گفتن: صبوری کن این نیز بگذرد ساناز میتونه تازشم من که نمیتونم بگم بیا بغلت کنم و باهم حرف بزنیم اما این رو نگم لال میمیرم سانازی که ما میشناسیم آدم روزهای سخته خم میشه اما نمیشکنه. روزخوش هم مثل خورشید میمونه نمیتونه تا ابد زیر ابر بمونه. پس اگه فصل بارون هم بود ایمانت رو به در اومدنش ازدست نده دوست گلم.

گلچهره

من هم دلم یه وقتایی داد میخواااااااد.

الهام

آخه چرا گریه نکردی؟هم؟؟ ساناز جون خوشحالم اومدم پیشت ( الهام از جلسه های یکشنبه [چشمک] )و امیدوارم الان حالت خوب شده باشه....گرچه این احساسات مرتب میانو میرن و ما هستیم و این تغییرات....