از خواب‌هایم هم حتی...

 

اول از احساست حذف می‌شود، بعد از دور و برت، بعد از شناسنامه‌ات و بعد از ذهنت. وقتی از خواب‌هایت هم حذف شد با کل ایل و تبارش، می‌توانی به جرات بگویی که از او جدا شده‌ای.

 

/ 22 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهام بانو

عاشق این نوشته ات شدم..مهر تایید به کلمه کلمه آن میزنم

پونه

لعنتی از همه چی پاک شده الا از خواب هام

کلا جدایی برای من مثل کابوسه[ناراحت]

مریم گلپایگانی

این پایینی من بودم

تربچه

درسته. حذف از احساس و افکار و ذهن . این یعنی خاتمه یک رابطه. دوست خوبم روزهای خوبی را برایت آرزومندم.[گل]

حبیب

زن و مرد با هم وارد اتاق شدند.طبق معمول برقها را روشن نکردند.خونه ای که مرد اجاره کرده بود جز یه تخت و یه کمد و یه صندلی و یه یخچال چیز دیگه ای نداشت.تموم که شد زن رفت دوش بگیره مرد هم اولین سیگارش رو خاموش کرد.چند ساعت گذشت ولی هیچی به هم نگفتند.انگار ایندفعه زن هم زیاد حالش خوب نبود. مرد حالا دیگر 15 تایی سیگار کشیده بود.زن در حالی که روی تخت نشسته بود و پاهاشو دراز کرده بود و ناخن هایش را لاک میزد پرسید : میخوای چیکار کنی؟ مرد که درست روبروی زن روی صنلی نشسته بود و به سیگار پک میزد گفت : خسته شدم می خوام بکشمش . زن پرسید : خودت می کشیش؟ مرد گفت : نه خطرناکه می خوام یه حرفه ای استخدام کنم. زن پرسید : یه مرد حرفه ای یا یه زن حرفه ای ؟ مرد در حالی که نیشخند می زد گفت : کدوم احمقی برای کشتن همسرش یه زن رو انتخاب می کنه ؟ زن در حالی که آرام اسلحه را از زیر پتو بیرون میکشید و به صورت مرد نشانه می رفت گفت : زن تو .

م خ ن (سنگ سپید سابق)

دوست داشتم اين نوشته ات رو،ساناز با تمام دردناک بودنش...

نیلوفر - ستاره هالی

بهترین ها هنوز درراهند...... زیبا نوشتی تمام تلخی حست رو ... امیدوارم شیرین ترین لحظه ها در انتظارت باشه.... این قدرشیرین که دیگه نتونی بنویسی ... نتونی فرق بین خواب و بیداری رو بفهمی .... همیشه دوست داشتم و دارم .... (راستی عکستو تو مجله شرکت دیدم یه ذره دلم باز شد)

مينا ز

سلام ساناز عزيزم با تمام احترامي كه براي تك تك كلمات نوشته هات قايلم ميخوام بگم كه اين يكي يه چيز ديگس!!! كاش خيلي زود از خوابهايمان بروند

اطیلا

یک دفعه بگو بی خیال جدایی شویم و خلاص!