واقعا چرا؟

 

کره چشمم درد میکند. اصلا هم روی دیدم تاثیری نگذاشته. فقط درد می کند و هروقت که به چیزی با دقت بیشتری نگاه می کنم، بیشتر درد می گیرد. همزمان دور چشمم گود افتاده و سیاه هم شده.

به نظر شما می تواند عوارض استفاده از یک عینک شنا خیلی خیلی سفت باشد؟ یعنی موقع برداشتن عینک از چشمم، عینک خیال داشته چشمم را از کاسه دربیاورد؟ واقعا؟ چرا؟

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

ساناز جان! اگه عینک شنا خیلی محکم روی چشم باشه و به مدت طولانی یکی از عوارضش این سیاهی دور چشمه ولی دیگه خیلی خیلی باید سفت باشه که چشم درد به این شکل بیاره! ولی خوب احتمالش هست! :)

40تیکه

میتونه مال عینک شنا باشه. یکی از دلایلی که من موقع شنا عینک نمی زنم یکیش همینه و صد البته ترسو بودنم که بلایی سر چشای باباقوریم بیارم. البته لازم به ذکر که بعد از شنا چشام عین ...ون مرغ میشه.

shakila

pas begoo mishkel az cheshmat boode ke commnet e man o eshtebah khoondi na az savadet khob in ham az dovomish [چشمک]

کتایون

بله! ما که اینجا دونفر هستیم و این را خواندیم به این نتیجه رسیدیم که ممکن است مال عینک باشد چون هوای بین فاصله ی چشم تو و عینک کمی تا حدودی تخلیه می شود و حالت مکش پیدا می شود. و فشار درون چشم تو از فشار فاصله میانی بیشتر می شود و در ضمن فشار هوای بیرون هم از فشار فاصله میانی بیشتر است و در نتیجه از دو جانب چشمت متحمل فشار زیاد می شود. فشار بیرون باعث گودی دور چشم و فشار درون باعث احساس از کاسه در آمدگی چشم می شود. از یک عینک راحت تر استفاده کن. یا کمی شلش کن یا چند روز بدون عینک شنا کن ببین بهتر می شوی؟...

لیلا

مال همونه . عضلات دور حدقه تحریک شده احتمالا . می تونی یه چند روز عینک نزنی و امتحانش کنی

motion

فقط از یه دختر بر می اید که ساعت 7 صبح بیدار شود و این چنین بنویسد از درد چشمش.!!‌ واقعا 7 صبح حس اش است انسان وبلاگ بنویسد!!!‌ حسرت می خورم !! [تعجب]

ساناز

من الان یه ده روزی میشه که دیگه نرفتم استخر. و امروز دیگه چشم دردم خوب شده، لابد به خاطر همون عینک بوده. مرسی از محبت همه.

سارا پارسی

خوشحالم که خوبی. اما کلا عینک درد آور است. گاهی حتی همان موقع که زده ای و خیال میکنی بهتر داری می بینی!! چرا آپ نمی کنی؟؟

حمید و ساناز

سلام اگه موافقید ما رو با نام وبلاگ حمید و ساناز لینک کنید با با هر نامی که بخواهید شما رو لینک میکنیم